2733
2739
عنوان

تعطیلات خردادماه و سفر شمال

1838 بازدید | 106 پست

سلام دوستان   

به نظر شما اگر برای تعطیلات خرداد ماه و حتی چند روز جلوتر راه بیفتیم و به سمت شمال بریم بازهم جاده ها شلوغه؟یا بخاطر ماه رمضان خلوت هست؟  

مخصوصا تهرانی های عزیز تعطیلات خرداد شمال میرید؟آیا ویلا گران میشود؟

ایا جاده اسالم به خلخال شلوغه ؟ویلا گرونه؟

اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم بگید

من از طرفای جنوب میخام برم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
قیمت ویلا رو نمیدونم ولی قطعا بعد امتحانات گرون میشه

هفته اینده مطمینا دبستانیها تعطیلن.ولی رسما وارد تعطیلی تابستون نشدیم ودبیرستانیها و... هنوز امتحان دارن

یعنی کاری به ماه رمضان ندارن. وشلوغ وگرونی هست؟

هفته اینده مطمینا دبستانیها تعطیلن.ولی رسما وارد تعطیلی تابستون نشدیم ودبیرستانیها و... هنوز امتحان ...

دبیرستانیا فک کنم تا روز اخر خردادن....ماه رمضون جاده ها خلوته شمام اگ بچه مدرسه ای ندارید خیلی خوبه ک برید

مامانی★شنتیا و بردیا
ما هر سال ماه رمضون میریم ولی ن تو تعطیلات همه جا خلوته خیلی خوبه  ولی تو تعطیلات خیلی شلوغه و ...

ما از ده خرداد میریم.شاغل وبچه کوچک

نمیخام جاده شلوغ وشمال هم شلوغ باشه و گرونی باشه

.از شما قبول باشه .

دبیرستانیا فک کنم تا روز اخر خردادن....ماه رمضون جاده ها خلوته شمام اگ بچه مدرسه ای ندارید خیلی خوبه ...

بچه کوچولو زیر دوسال دارم برای همین نمیخام تابستون سفری برم بخاطر بچه .شلوغی و..

پس ماه رمضان امسال تعطیلات چهاردهم پانزدهم که همه توی ساحل شمالن.امسال خبری نیس؟

ما هیچ وقت تو تعطیلات رسمی جایی نمی ریم چون همه جا شلوغ و پر ترافیک و کثیف و گرونه !!!!!!

شمام شمال نرو جون ترافیکه و هوای شمال الان دیگه خوب نیست شرجی میشه .ما میریم سمت همدان و کرمانشاه بعد ماه رمضون

من نمی دونم همه چه علاقه ای به گیلان و مازندران دارن !!!!

من خودم همدان کرمانشاه و اصفهان و شیرازو اردبیلو ترجیح میدم .برو سرعین مشکین شهر اردبیل این همه جا چرا شمال !!!!!!!!!!!شهرای سرد سیر تو این فصل روستاها و رودخونه هاشون خیلی بهتر از شماله 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
حالا شما کجاش میرید؟ جواهرده قشنگه

از سمت همدان و قزوین میریم .و یکی از جاها میدونم اسالم خلخال برنامه داریم.که بمونیم

توی این مسیر جایی هست بهم بگید

2706