2703
2553
دوستان عزیز هیچکدوم از این علایم خیلی درست نیست و از روی نسبت اماری گفته شده اما من یک چیزی شنیدم که فکر میکنم دزست تر از بقیه است و اون این که اگه در طی حاملگی پوستتون خشکتر از قبل شد پسر و اگه چرب تر شد دختر دارید
اگه تجربه ای دارید خوشحال میشم بشنوم
Lilypie Pregnancy tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام
میگن از روی صدای قلب بچه ها میشه فهمید. من توی یه مرکز بهداشت کار میکردم که یه خانم مامای خیلی مجرب اونجا بود می گفت صدای قلب پسر یه جوریه که انگار توی آب میزنه و روی هر کسی که اونجا می اومد هم امتحان میکرد و تقریبا در تمام موارد درست بود. من خودم هم قبل از اینکه سونو بهم بگه از روی صدای قلب نینی حدس زدم که پسره. حالا چقدر این مساله درست باشه دیگه جای تحقیق داره!!!
منم با پونه جون موافقم منم شنیدم که اگه شکم مثل تخم مرغ نوک تیز باشه پسره ماله خودمم همینجوریه با اینکه تو هفته 16 سونو بهم گفت که نینیت دختره اما من اصلا باور نمیکنم که دختر باشه
خواهر م وقتی پسر حامله بود بینی اش خیلی بزرگ شده بود. مثل بینی پسر در سن بلوغ!!!
می گفت به خاطر هورمون های پسرانه است..

در حالت عادی بینی خواهرم خیلی خوش فرم و کوچک است.. بینی اش رو هم عمل نکرده!!!!!!!!!!
2714
سلام من امروز رفتم سونوگرافی و فهمیدم نی نی نازمون یک پسر ه سالم و خوشگله ولی علایم خاصی نداشتم فقط 3 ماه اول به شدت حالت تهوع داشتم که با پایان 3 ماه خوب شد ... قیافم هم اصلا تغییر نکرده......
من دوبار باردار شدم که البته دومی تا ماه پنجم بود سر هر دو بارداری علایم کاملا متفاوتی داشتم ولی هر دو پسر بودن
من سر پسر اولم اصلا ویار نداشتم تند و فرز بودم و کلا 12 کیلو اضافه وزن داشتم پسرم هم 3.55 بود که بدنیا اومد نه لک بینی داشتم نه مشکل دیگه ای.
سر دومی حالم بد بود همش دلپیچه داشتم خواب الود بودم و شدیدا مشکل گوارشی داشتم تو همون پنج ماه کلی هم چاق شدم!سر هر دوتا هم لک زدم
منم فکر میکنم به شرایط بدن خودمون ربط داره تا جنسیت جنین
برا ضربان قلب هم من سر بارداری اولم که ایران بودم پیش دکتر بهرام وندی میرفتم همون اولین تپش قلبش از روی تعداد و سرعت ضربان گفت پسره بضی از دکترها از روی تجربه زیادشون میتونن تشخیص بدن
سلام

منم الان تو هفته 25 بارداری هستم

از اول بارداریم حالت تهوع زیادی داشتم اوایل 4 ماهگی ویار شدید به ترشی داشتم وکلا از شیرینی بدم می اومد

به طوری که الان هم نمیتونم دوتا دونه خرما بخورم در صورتی که قبلش کلی خرما میخوردم در طول روز

تکونهای نی نی منم از هفته 14شروع شد همش هم طرف راست بود حتی الان هم بیشتر طرف راسته

قیافم هم اصلا عوض نشده بعضی ها میگن خوشگل تر هم شدی

شکمم هم قلمبه است وخیلی گنده نشدم

تو هفته13 هم لکه بینی داشتم

به شدت از نزدیکی بدم می اومد تا 4 ماهگی

خلاصه همه میگفتن پسره به جز شوشوم وخواهرم که خواب دیده بودن دختره تا اینکه تو سونوی 17 هفته دکتر گفت دختره

به ضربان قلب هم فکر نمکینم ربط داشته باشه چون توهمون سونو ضربان قلبش 133 بود

اینا همش سرگرمی های زمان قدیم بوده که خانمهای خونه دار برای گذروندن وقتشون از خودشون در آورده بودن

وگرنه به سیستم بدنی هر کسی ربط داره

ایشالا خدا به همه نی نی سالم بده چه پسر چه دختر
سلام من تازه عضو شدم دیروز رفتم سونوگرافی گفت نی نی ام پسره اسمشو می خوام بزارم ابوالفضل من ویار خیلی شدیدی داشتم از خوردنی های شورو ترش وشم می اد نی نی ام همش طرف چپم خلی هم شیطون و همش لگد میزنه الان هفته 22 هستم از سینه هام مایع بس رنگ و چرب مثل روغن خارج می شه وقتی فشار میدم میگن اونایی که دختر باشه بچه شون رنگ مایه چرکین
2706