2410
2553
غیرانتفاعی اونم بعضی از رشته ها رو داره   ازاد با کنکوره فکر کنم

آزاد خيلي رشته -شهرهارو بدون كنكور داره بخصوص شهرستانها

مثلن يه رشته اي تو تهران با كنكور همون رشته تو شهر ديگه بدون كنكور ميتونه بره

تهرانم بعد از كنكور هميشه ظرفيت اعلام ميكنه و بدون كنكور دانشجو ميگيره

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما درس خوندین؟؟

من کسی هستم که 10 سال از عمرم رو تو دانشگاه بودم و درس خوندم آخرش هیییییچی نیست شما که ازدواجم کردی الان دخترا درس میخونین که فردا خواستگار براشون بیاد نگن دانشگاه نرفته شما از این جنبه راحتی ، خیاطی خوبه اما تا بیای معروف بشی خییییلی باید چشم بزاری تنت فرسوده میشه، برو آرایشگری رو حرفه ایی یاد بگیر مخصوصا کار ابرو رو عااااالی یاد بگیر جاهای معروف برو شاگردی کن حتی اگر دستمزد کم بهت میدن قبول کن اما جای معروف برو، سعی کن زیاد جای ارایشگاهت رو عوض نکنی که مشتری ها بشناسنت  زرنگ باش عمرت رو دانشگاه ها هدر نده آخرش هیییییچی نیست باید التماس کنی یه جا ببرنت سر کار یا مثل الان من بشینی مثل.... درس بخوني که آزمون استخدامی قبول شی

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 
آزاد خيلي رشته -شهرهارو بدون كنكور داره بخصوص شهرستانها مثلن يه رشته اي تو تهران با كنكور همون رشته ...

عه واقعا 

من از همون اول خودم خواستم برم علمی کاربردی که رفتم و کامل پشیمون شدم 😊الانم برای ارشد با اعتماد به نفس خیلی بالا شرکت کردم که فقط دولتی قبول شم 

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
2720
عه واقعا  من از همون اول خودم خواستم برم علمی کاربردی که رفتم و کامل پشیمون شدم 😊الانم برای ا ...

ارشد بدون كنكور نداره عزيزم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2714