2726
عنوان

سر شب خونریزی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 100 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها اگه جواب ندادم حلال کنید‌من میرم بیمارستان. شاید گوشیمو ازم بگیرن. محتاجم به دعاتون

انشاالله ک بخیر بگذره فقط هرجوری شد ناراحت نشو حکمت خدا از ما جلوتره🌹

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
بچه ها اگه جواب ندادم حلال کنید‌من میرم بیمارستان. شاید گوشیمو ازم بگیرن. محتاجم به دعاتون

استارتر یادت نرع ب هم خبربده...انشاالله ک نی نیت سالم باشه و چیزیش نشه

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2728
رفتم بیمارستان امپول داد و شیاف. الان مرخصم کرده. جفت پایینه

چه طور شدی بهتر شدی؟جفت سرراهی متاسفانه باید پی خونریزی رو به تنت بمالی و استراحتت مطللللقققق کامل باشه از سکو و پله بالا پایین نشو پاهاتم حتمن از سطح بدنت بالاترباشه.سونو هم کردی؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
سونو کردم گفت جفت خلفیه. پنج تا امپول زدن بهم

چه امپولایی؟

هنوز خونریزی داری؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
نه دیگه در حد چند لکه است. ولی از دیشب کلی حونریزی داشتم. پروژسترون و مشتقاتش

خداروشکر.فکر کنم هماتوم داشتی

خداروشکر.فکر کنم هماتوم داشتی

نمیدونم ولی خیلی درد کشیدم. تا صبح تو اورژانس نگهم داشتن. هر کسی رسید توی دلمو خالی کرد. الانم که گفت استراحت فقط. بیچاره مادرامون چی کشیدن تا ما به دنیا اومدیم