2733
2734

من 11 ماه برا بارداری اقدام کردم ک تو این مدت 2 بار باردار شدم ولی تو هفته 5 سقط شدن,دلیلش چیه؟چیکارکنم؟رحمم مشکلی نداره سه بار سونو واژینال انجام دادم 

به احتمال هشتاد درصد گلبول سفید بدنت پایینه

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید مراجعه کنی متخصص سقط مکرر..اصلا نباید باردار بشی تا اون طبق آزمایشات و بررسیهاش دلیل سقطتو متوجه بشه..اقدام نکن و حتما برو دکتر

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

چون تو هفته پنجم که قلب جنین تشکیل میشه اگه گلبول سفیدت کم باشه قلب ناقص تشکیل میشه ،عناب خیلی بخور ،حتمن به دکتر نازایی هم بری بهت دارو میده خوب میشی،راستی ازمایش غلظت خون هم بده ممکنه غلظت خونت هم بالا باشه

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
2706