2733
2734
عنوان

شوهرم همه چیش خوبه...

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 43 پست

بچه ها نخندین 😂باور کنین مردا هم یه چن روز از ماه رو هرموناشون میریزه بهم و به عبارتی مثله ما پریود میشن....

عزیزم شمام حساس نشو مشکلی نداره....ولی هب شرایط جامعه و اینکه گاهی مرد هم نیاز داره نازش کشیده شه....یه ذره باهاش را بیای حله 😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه این مدلی هم میشه من اصلا اویزونش نیستم...همیشه اون دنبال منه...اما یهو وسط عشق و شیطونی قهر میکن ...

اگه این رفتارها رو چند وقت یکبار ازش می بینی عادی هست. آویزون هم نباشی یه وقتهایی میخواد تنها باشه. خودم یکی از دلایلی که دوست ندارم ازدواج کنم همین میل به تنهایی هست. متاسفانه این اوقات تنهایی رو برای خانمها بهش اهمیت داده نمیشه. در صورتی که چه زن و چه مرد یه اوقاتی باید تنها باشن و حتی دور از هم و دور از محبت همدیگه تا همدیگر رو پیدا کنن. اینطوری بیشتر قدر همدیگه رو میدونن. ابراز عشق زیادی هم آدم رو خسته میکنه چه زن چه مرد. موفق باشید. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2728
نگران نباش عزیزم.وقتی که حالش خوب میشه ازش بپرس دلیل قهر های الکیت.بگو سختته تحمل ناراحتیش و گوشه گی ...

بهش میگم 

یه دلیل چرت و پرت میاره ..هزار بارم بهش گفتم نمیفهمه

انگار فقط باید تحمل کرد☹

اگه زن وشوهر دائم بهم بچسبن حس خفگی به آقایون دست میده 

میخوان رها بشن....

ساید زیاد قاطی هستید دوست عزیز ...

ایشون با حالت قهر به خودش گرفتن 

یکم تنهایی میخوان شاید

امیدی هست...چون خدایی هست
2738
بهش میگم  یه دلیل چرت و پرت میاره ..هزار بارم بهش گفتم نمیفهمه انگار فقط باید تحمل کرد☹

اگه میشه ببرش پیش روانشناس ببینم مشکلش چیه.شاید یه ناراحتی داره نمیخواد به شما بگه

نفسم به نفست بنده

وایییییی من ی دوست داشتم خعیللیییی باهام خوب بود و با هم خیلییی میخندیدیم و خوش میگذشت ولی یهو ی روز میومد مثل برج زهر مار بدون دلیل 😐😐😐 خ سخت بود خ با اینکه خ دوسش داشتم ولی رابطمو باش قط کردم اخه الکی قهر میکرد 

مث منه  

ببین اون لحظه. ساعتایی که توی اون حالته تقریبا هیچ کاری از دستت برنمیاد،فقط زیاد بهش گیرنده .

ولی وقتایی که حالش خوبه میتونی ازش سوال کنی توی اونجور مواقع چه چیزایی خوشحالش میکنه؟یا چجوری میشه حالشو خوب کرد؟

و البته این حالات نشونه های افسردگیه!!!!