2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر جون ببخشید بی مورد هست خواستم ببینم راسته ناصر ملک مطیعی فوت کرده؟؟؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

چند سالشه؟ عمر نوح داره.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

واقعا دهنش سرویسه دیگه نمیتونا ب بازیگریش ادامه بده شلوار جین ممنوع بیردن رفتنا راحت ممنون باس خودشو بپوشونه و ....

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
استارتر جون ببخشید بی مورد هست خواستم ببینم راسته ناصر ملک مطیعی فوت کرده؟؟؟

وای خدا نکنه...نمیدونم☹

تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است.                      من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است.
واقعا دهنش سرویسه دیگه نمیتونا ب بازیگریش ادامه بده شلوار جین ممنوع بیردن رفتنا راحت ممنون باس خودشو ...

یا خدا...چقدر سخت..‌واقعا😥

تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است.                      من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است.
از جنتي سن وسادس بيشتره

یزمانی شیرینی خورده همدیگه بودن بهم خورد😂😂😂

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706