1147
648

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

چند سالشه؟ عمر نوح داره.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶)                       سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست                      به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند                    الله نورالسماوات والارض 
8
استارتر جون ببخشید بی مورد هست خواستم ببینم راسته ناصر ملک مطیعی فوت کرده؟؟؟

وای خدا نکنه...نمیدونم☹

تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است.                      من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است.
واقعا دهنش سرویسه دیگه نمیتونا ب بازیگریش ادامه بده شلوار جین ممنوع بیردن رفتنا راحت ممنون باس خودشو ...

یا خدا...چقدر سخت..‌واقعا😥

تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است.                      من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است.
584

پاسخ مگان عمرا بتونی بشین سرجات اومدم تو خانوادتون دیگه کسی مگه میتونه جلومو بگیره😆

یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
دیانا یعنی طلاق گرفته و از قصر رفته؟؟؟ پس الان هری مادر جدید هم نداره؟؟  باباش بی زن مونده؟؟

دایانا تصادف کرد فوت شد

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤همدل اگر که نیستی نشکن دل مرا/مرهم اگر نمی شوی زخم نزن دل مرا❤تیکر رسیدن به عشقمه...😍❤
835