2410
2553
عنوان

حدس شما

181 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من و پسر عموم همکاریم تو یه اداره استخدامیم ولی اون توی یکی از شهرستانای شهرمون‌مشغول به کار شده. که فاصلش با شهرما یه ساعته با هم تو یه روز استخدام شدیم. اکثر فامیلا تعجب کردن که چه جالب با هم ازمون دادین و با هم‌تو یه جا استخدام شدین. راستشو بخای من اصلا به اون زنگ‌نمیزنم ولی اون هر از گاهی ماهی یکی دوبار بهم‌میزنگه سوال کاری میپرسه چرت و پرت میپرسه نه سوال انچنانی راجب کار.خونواده هامون‌زیاد رفت و امد نداریم مثلا تو مراسم و عید و اینا.به نظر شما اون‌قصدی داره یانه. یک‌بار که جلسه کاری داشتیم‌کل کارمندای شهرستان با هم جم بودیم یکی از همکارام‌گفتش فلا نی‌پسر‌عموت‌تمام حواسش پیش تو بودهمش به تو‌نگاه میکرد.همسن هم هستیم

تعداد رای : 6
نظرسنجی
۱
2
33%
۲
4
66%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

گزینه ی 1 به من ربطی نداره😆

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2714

الان ما چه نظری بدیم. حتما پسرعموتون یه نظری داره به شما دیگه.

اینقد تابلو کرده دوستتون فهمیده.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

میشه گفت هم گزینه یک و هم دو ولی یک محتمل تره

از اینکه زنی دیوانه وار با تو بحث می کند خوش حال باش!دنیای زن ها کاملا متفاوت است؛ زن اگر سکوت کردبدان سکوتش نشانه ی پایان توست
گزینه یک😂😂😂😂

مخالفم گزینه دو   دقت کن عزیزم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
ببخشید نظر سنجی‌رو اشتباه زدم سوالمو جواب بدین لطفا

شاید زیر نظرت داشتهه باشه و شما یکی از گزینه هاش باشی

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706