2737
2739
عنوان

میخام اکستنشن مژه انجام بدم .نظرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 58 پست
من انجام دادم  اصلا خوب نيست  همش دونه دونه ميريزه  از طرفي بعد ريمو مژه هاي خودتم ...

واقعا؟پس چطور خیلیا تعریف میکنن

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درسته بعد از برداشتن مژه کنده میشه

ولی ۱ هفته ای دوباره بلند میشن مثل اول میشن

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2738
خوبه اما بعد یه مدت که ریموو میشه احساس می کنی چشمات خیلی زشت و بی حالت و بی روحن! جدیدا دیدم لیفت پ ...

همون که بهش لمینت مژه هم میگن؟

زن داداشم انجام دادم بعدا که برداشت تمام مژه های خودشم ریخت الان یک میلیون داده قطره خریده میزنه مژهاش در بیان بنظرم لیفت بهتره 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
میدونید قیمتش چنده لیفت ؟

نه اما میتونید از ارایشگاههاییک انجام میدن بپرسید. یه خانمی هست مرجان رضاییان ارایشگاه داره تهران من توی اینستا کارای اون رو دیدم اما یادم نیست قیمت زده بود یا نه. چیزای جالبی میذاشت خوشم اومد حتی خودشو ارایش می کرد و اموزش میداد. اگه اینستا داری ببین پیداش می کنی. من سوالامو تو خصوصی ازش می پرسیدم جواب میداد حالا ببین ازش بپرسی جواب میده احتمالا

من انجام ندادم ولی زنگ زدم ارایشگاه گفت مثل کاشته میمونه مژه های خود ادم میریزه تو طولانی   ...

بده که اینجوری😐

2706