2726
عنوان

بيايين گيس و گيس كشي 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 140 پست

من اگه ی سایته محترمانه تر با محیط آروم پیدا کنم کوچ میکنم.....

اینجا دیگه غیر قابله تحمله.......

خیلی تنش داره

هرکی ریپلی منفی کنه بدجوری جوابشو میدم!من دیگه جیدای سابق نیستم.اینجام نی نیسایته سابق نیست!💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیخیال بابا تاپیک ساشا کلی انرژی ازمون گرفته حال گیس و گیس کشی ندارم والا    

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   

عوداااااااااااااااا🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️💪💪💪👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻برين كنار خط خطى نشين

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

من حالم خوبه تك تك شما عزيزانرو ميبوسم اروم شين 🌸🌸🌸💋💋💋🌸🌸🌸

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
عزيززم😍😍😍

دلم برای خانوادم تنگ شده😭😭😭😭برای داداشام زنداداشم😭😭😭😭دلم میخواد همسرم طوریش نشه دلم میخواد انقدر گریه کنم تا خالی شم نمیدونم چرا اینطوری شدم😢😢😢

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بنده یک پیام اخلاقی دارم شنوندگان توجه فرمایید 📢

لطفا برید تایلند عشق و حال کنید و مریضی بگیرید، بعد دنبال پناهندگی آلمان باشید ولی همزمان به اونور قضیه هم فکر کنید بچه تونو بفرستید شهید شه به فیض مادر شهید بودن برسید. الان نون تو الهام چرخنده بودنه.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

[QUOTE=60054478]عوداااااااااااااااا🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️💪💪💪👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻 ...[/QUOTE]

يه جا ديده بودم عودااااااااا نبود غودااااااااااااااااا بود🌸🌸

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   

تاپيك مربوط به مدافع حرم بود اولش كفتم من به هيچي كار ندارما ولي نظر من اينه..

بعدش هيچي ديگه به غلط كردن افتادم😁

خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …
من اگه ی سایته محترمانه تر با محیط آروم پیدا کنم کوچ میکنم..... اینجا دیگه غیر قابله تحمله....... ...

به منم بگو پيدا كردى

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2706