707
648
عنوان

بيايين گيس و گيس كشي 😂😂😂

875 بازدید | 139 پست

امشب همه عصبانين گفتم بيايين اينجا گيس و گيس كشي كنين دلتون خنك بشه😂

خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …

🤬🤬🤬🤬🤬

من دیلیمدن دانیشدیم / اونو منه دان دئدین.  من ائلیم دن دانیشدیم / منه جواب قان دئدین. آرخاندا من دایاندیم / اوزگه لره جان دئدین.  سوردوم چارا دردیمه /درمان اوچون یان دئدین.    حاق سوز دئمک ایسته دیم/خوروز کیمی بان دئدین.   سئودیم آخیر یوردومو/ نیه منه پان دئدین?

721

تاپيك ميزنن آدم نظرشو ميگه همه گارد ميگيرن آدمو به غلط كردن ميندازن برا نظر دادنش😂

خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …
اااااااااا ول کن دردم اومد من میرم بیرون😭😭😭

يه دسته از موهات دستمه😡😁

715

من از بس امروز چرت و‌پرت شنیدم هنگم

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
من دلم گرفته😢😢😭😭😭😭😭😭😭

عزيززم😍😍😍

584

من اگه ی سایته محترمانه تر با محیط آروم پیدا کنم کوچ میکنم.....

اینجا دیگه غیر قابله تحمله.......

خیلی تنش داره

هرکی ریپلی منفی کنه بدجوری جوابشو میدم!من دیگه جیدای سابق نیستم.اینجام نی نیسایته سابق نیست!💔

بیخیال بابا تاپیک ساشا کلی انرژی ازمون گرفته حال گیس و گیس کشی ندارم والا    

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
727