2733
2734
عنوان

امشب مفصل نشستم گریه کردم😢😢

1767 بازدید | 74 پست

اخه چرا اینقدر بدشانسم و بد سلیقه تو خرید خودم ک شانس نداشتم بچمم ب خودم رفته😢

موقع خرید سیسمونی میرفتم لباس بخرم تادست میذاشتم رو لباسای خوشگل و کوچیک سایز صفر همه میگفتن واای نخر کوچیک میشه اصلا شاید یکبارم نپوشه حیفه پوله و...فلان بهمان ..

بخدابرا بچم هزارتا ارزو داشتم میگفتم میان دیدنش لباس خوشگل تنش باشه بهرحال همه ک میان دیدن نظراول میخوان نی نی رو ببینن دوست داشتم خوشگل ترین لباسا تن بچم باشه 😢

خلاصه که با حرف دهن مردم همه لباسای خوشگل رو سایز یک برداشتم و فقط یک ست بیمارستانی سایز کوچیک داشتم باخودم میگفتم طبق حرفای دیگران بعیده بچم خیلی کوچیک باشه ک سایز یک اندازش نباشه (چون هم من هم بابای نی نی جثه درشتی داریم)

خلاصه نی نی بدنیا اومد و برخللف تصورات ریز ومیزه اس دخمل 😟حتی همین ست بیمارستانی هم ی ذره براش بزرگه و تموم ارزوهای من ب باد فنا رفت و هرکی نیومد دیدن نی نیم یک دست لباس درست حسابی نداشت تنش کنم و مدام همون بیمارستانی هاتنش بود😢بچم مثل این گداها بود وهست همچنان😢😢

امشبم ک بعداز ۱۵روز دوباره وقت کردیم با شوهرم بریم بیرون براش لباس بخریم چون دم افطار بود حول حولکی خرید کردیم وحالا که اومدم خونه میبینم اون چند تیکه ای هم ک گرفتم خیلی اشغالی هستن و دو تیکش ما حواسمون نبوده فروشنده بیشعور سایز بزرگ گذاشته 😢شوهرمم دیگ مرخصی نداره بریم عوض کنیم ..بخدا دیگه طاقتم نیومد زدم زیر گریه برای این کم شانسی و ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اوه ول کن

من میگم حساسم تو دیگه خیلی حساسی

لباس تو خونس دیگه اینم دو روز دیگه خوب و پر میشه ایشاالله نگران نباش

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2738

بيخيال حساس شدي كم گريه كن اشكت دم مشكته😒😒

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

تنش سلامت. 

من اصلا نمیدونستم سایز صفر هم هست. برا دخترم یک پوشونده بودم تا میکردیم🤣🤣

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40