707
44
عنوان

ني ني يار جان 🖐🏻

121 بازدید | 14 پست

قفل تاپيك كجاست 

پوزش از دوستان و هم فكرهاي عزيزم قصدم قفل كردن تاپيك بود پيداش نكردم 

حالا ياد بگيرم براي ساير تاپيك ها

تا خالا كه قفل نكردم تاپيكي رو 

براي حرفهايي كه به خودم زده شد ناراحت نميشم

بخاطر توهين به عقايد ناراحت ميشم

ني ني يار جان قفل كجاست؟🙂

>*

پس اون تاپیکو چطوری قفل‌کردی؟؟؟

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  سلام امام زمان، میشه مواظب هدیه کوشولویی که خدا بهم داده باشی؟ ✌🙏 اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم  )

نی نی یار خوابه

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍حامله نیستم😍تیکر قانون جذبمه.تیکر بازی فراوانیمه.اینجا خییلی ها بهش ایمان دارن. خییلی ها قبولش دارن.(ممنون دوستای گلم که من رو جذب قانون جذب کردین. ممنونم که باعث شدین بیشتر حسش کنم. حس ششمم خییلی قویه .همونی که بهش فکر میکنم و حس میکنم میشه.  حتما هم میشه. 😍قانون جذب جذبت شدم. هر روز بهت فکر میکنم.لطفا نوشته هامو زودتر رخ بده😍

نی نی یار کارتو راحت کرد تعطیل کرد کلن 😐😂

« فاشیسم از رگ گردن به ما نزدیکتر است »            کلیشه شده است. فاشیسم منطقِ حذفِ "دیگری" است. ما همگی در زندگی روزمره فاشیست هایی کوچکیم ، مگر اینکه خلافش را اثبات کنیم.
733

خصوصی میپرسیدی از نی نی یار بعد ده سال عضویت!!!! 

با تلاش ها و پیگیری دوستان عزیز به ویژه هارلی کوئین پروفایل اینجانب تغییر یافت   هرگونه کپی پیگرد قانونی دارد   یه عکس دیگه پیدا کنید چون اشتباه میگیرن والا از بس ازم پرسیدن  تو همونیکه زایمان کردی ،  همونیکه عروسیت فلان روز بود به خودم شک کردم     
کلیدش که دست جناب روحانیه حالا باید دنبال قفلش بگردیم😆

قفلش دست خانوم تهرانیه گفتم که😆😆😆

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
715

عیبی خدااااا

عیییی حرم و مدافع ببین چه آشوبی به پا کردی امشب😂😂😂

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍حامله نیستم😍تیکر قانون جذبمه.تیکر بازی فراوانیمه.اینجا خییلی ها بهش ایمان دارن. خییلی ها قبولش دارن.(ممنون دوستای گلم که من رو جذب قانون جذب کردین. ممنونم که باعث شدین بیشتر حسش کنم. حس ششمم خییلی قویه .همونی که بهش فکر میکنم و حس میکنم میشه.  حتما هم میشه. 😍قانون جذب جذبت شدم. هر روز بهت فکر میکنم.لطفا نوشته هامو زودتر رخ بده😍
نارسيس جان  اگه ميدونستم بعد ده سال كجاست خصوصي مي گفتم

نی نی سایت من 

تبادل نظرات

تبادل نظراتی که من ایجاد کردن 

قفل 

اینجوری قفل میشه 

با تلاش ها و پیگیری دوستان عزیز به ویژه هارلی کوئین پروفایل اینجانب تغییر یافت   هرگونه کپی پیگرد قانونی دارد   یه عکس دیگه پیدا کنید چون اشتباه میگیرن والا از بس ازم پرسیدن  تو همونیکه زایمان کردی ،  همونیکه عروسیت فلان روز بود به خودم شک کردم     
694