2733
2734
عنوان

ب ا س ن ت خ ت

| مشاهده متن کامل بحث + 2811 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اي ام تاقچه اي😂😁 مجبورم لباس گشاد بپوشم شوهرم اجازه نميده تنگ بپوشم

منم کلافه شدم دیگه شوهرم کاری نداره ولی خودم معذب میشم تنگ بپوشم

فکر نکن همیشه عقلت حرف اولو میزنه گاهی باید به صدای دل گوش کرد 😍
2738
اره با ورزش میتونی دوچرخه سواری هم خوش فرم میکنه حالا من اونو خیلی خدا دستش درد نکنه عالی داده ولی ا ...

دستش درد نکنه 😅

فکر نکن همیشه عقلت حرف اولو میزنه گاهی باید به صدای دل گوش کرد 😍

از منم تخته , مامانم همیشه میگه تو چرا نداری این قسمتو خخخخخخ,

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
 كلا ژنتيكمون اينه خيلي بزرگه و بالاس پهن هم نيست برعكس شوهر من دوس داره

همه شوهرا دوس دارن 😂😂

« فاشیسم از رگ گردن به ما نزدیکتر است »            کلیشه شده است. فاشیسم منطقِ حذفِ "دیگری" است. ما همگی در زندگی روزمره فاشیست هایی کوچکیم ، مگر اینکه خلافش را اثبات کنیم.

منم همین مشکلو دارم😩😩😩  فعلا یه شرت اسفنجی گرفتم کارمو راه بندازه تا به موقعش یه فکری واسش بکنم😆😆😆😆😆😆😆

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706