2726
عنوان

ب ا س ن ت خ ت

2811 بازدید | 61 پست

من پشتم صافه .با  سن ندارم .البته وقتی لباس خونه میپوشم خوبم اما با مانتو زیاد نیست 

الانم که بچه کوچیک دارم وقتی بچرو بغل میکنم کمرم گود مبشه و اصلا اون قسمت انگار صاف صافه .امروز تو اسانسور داشتم خودمو نگاه میکردم خیلی بد بودم

روشی هست ک درستش کنم؟عمل و بوتاکس و اینا نه .چون نه دوس دارم نه هزینشو دارم

و خدایی که به شدت کافیست....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باید خیلی جدی ورزش کنی تا وقتی که به دلخواه بشه

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂

از این شورتا بخر که ب ا س ن توشه ینی پروتز توشه ینی خودشون برجستگی دارن ینی مثله سوتینا که اسفنج دارن ینی و زهرمار😩

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2706