2726

مادرشوهر من خیلی حرف میرسونه و من جواب نمیدم، در اصل نمیخوام احترام ها از بین بره

مثلا از اینکه من دیر به دیر بهشون زنگ‌میزنم ناراحته نمیگه، بعد میگه سارا یعنی اون عروسش مثلا هر روز بهم زنگ‌ میزنه و خیلی مهربونه و این حرفا. بعد اصلا شاید دروغ میگه ها. مثلا میگه سارا زنگ‌زد گفت امروز اسفند دود کردم برا بابا(بابای شوهر) که اینقد زحمتکشه! 

من کلا خودمو میزنم به خریت یعنی اصلا نفهمیدم منظورت با منه. و دوباره همون رفتار قبلیمو ادامه میدم. یکمم لج‌میکنم بدترش میکنم😂

به نظرتون کارم اشتباهه؟ 

خب روراست بگه شاید اینقد بدم نیاد

یا خیلی حرف رسوندنای دیگه. این یه مثال بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كارت درسته

باور كن جاري منم همش زرت و زرت بهشون ميزنگه از من گلگي ميكنن

ولي شنيدم ميگن خودشيرين

بهشون گفتم من هروقت دلم تنگ شه بهتون زنگ ميزنم همينو بگو جواب ميده عزيزم

اونوقت ميفهمن هربار ك زنگ زدي دلتنگ بودي

Nobody perfect
2728

خیلی وقتا اصلا بینشون نمیشینم که بخوام حرفهاشون روذبشنوم

تا میشینن دور هم و میخوان چرت و پرت بگن من به بهانه ای بلند میشم 

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
با للج کردن موافق نیستم ولی با نشنیده گرفتن چرا خودمم همینکارو میکنم

خب در اصل با عمل نکردن به خواسته ش بهش میفهمونم طرز گفتنش درست نبوده و هیچ فایده ای نداشته

اگه لج نکنم فکر میکنه کار درستی کرده و‌به کارش ادامه میده

مستقیم هم بگن عروس میگه چقدر متوقع و پر رو هستن 

هر جور صلاح میدونی زندگی کن ،  معاشرت و احترام و رابطه ها هم استانداردهای خودش رو داره مثل زنگ زدن و احوالپرسی و محبت که همونها رو رعایت کنی کافیه و لزومی نداره به پیروی از عروس دیگه کم یا زیادش کنی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من بیست ساله عروسشونم

شاید یک یا دووبار تو این سالها بهشون زنگ زدم

کلا عادت به حرف زدن با تلفن ندارم

نه وقتش رو دارم و نه اعصابش رو

این رو اونا هم فهمیدن و دیگه چیزی نمیگن

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند

من مادرشوهرم اینجوری گفته ی بار البته سره اینک همسرم ی چیزی بهش گفت بعد فک کرد من یادش دادم منم برا همون خیلی ناراحت شدمو قهر کردم

اما امروز خواهر شوهرم بالا ب باباش ی چی غیر مستقیم گفت ب من

اون اتاقش بغل اتاق ماعه منم ووقتی داشتم میرفتم اتاقم بلند جوابشو دادم رفتم😒

کلا حوصله حرفهای خاله زنکی خواهرشوهر و مادرشوهر رو ندارم

اونا هم تو این سالها فهمیدن و کاری بهم ندارن

حالا منظور من فقط به زنگ زدن نبود

منظورم حرف رسوندنه، این یک‌مثال بود

عید به خواهرشوهرم جلوی شوهرم‌گفتم مامانت یا فقط حرف میرسونه یا تیکه میپرونه یا پنهونکاری میکنه! از این اخلاقش خوشم‌نمیاد.

خواهرشوهرمم خندید

كلن هرجور باشي ممكنه ازت ايراد بگيرن 

پس كار خودتو بكن

مثال من ارايل عروسيم باشگاه ميرفتم لاغر شده بودم 

پدرشوهرم همش ميگفت بسه ديگه پوست و استخوان شدي درصورتي كه اندامم متعادل بود

اما الان كمي چاق شدم و 

غير مستقيم بهم ميگن تپل

!

اميدوارم متوجه شده باشيد

Nobody perfect
2706