2726

اولین بار چی درست کردید؟ قابل خوردن بود؟!مسخره شدید یا تشویق 

حال خراب است ماه رمضان است من به غذا لب نزنم چون که حرام است وای چه ماهی یا رب چه هوایی هیییس!ساسی مانکن روزه گرفته اعصابش خورده😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خونه شوهر اولین بار ماکارانی شفته و بی رنگ دوستمم زرتی اومد خونم ابروم رفت 

😂😂😂😂😂

حال خراب است ماه رمضان است من به غذا لب نزنم چون که حرام است وای چه ماهی یا رب چه هوایی هیییس!ساسی مانکن روزه گرفته اعصابش خورده😉
2728

خیلی خوشمزه شد سالای دوستیم با همسرم بود پیشنهاد ازدواج داد منم قبول کردم چون فقط درس میخوندم کار نمیکردم دیگه از بعد پیشنهادش شروع کردم خونه داری یاد گرفتن .... یادش بخی پیر شدیم رفت 

دخترم نفسمه ....

من از بچگی علاقه زیادی به اشپزی داشتم

همیشه بابام برام خمیر نون میخرید میخواستم مثل کارتونا نون بپزم

میخواستن گوشت پاک کنن منم یه کارد میوه خوری برمیداشتم میفتادم به جون گوشتا

همیشه دوست داشتم فرمول ابنبات و ادامس و کشف کنم میرفتم اشپزخونرو به گند میکشیدم.

اولین بار به طور رسمی تو خونه با دختر عموهام گیر کردم و سیزده سالگی کباب تابه ای درست کردم همه کفشون برید.

ابگوشت  توش شكر ريختم

نه😨😨😨😨😨😨چراا شکر

عروسی خواهرم رشته پلو برا 20 نفر مهمون خوب شد دفعه بعدم پاگشا خانواده زنداداشم مامانم اورژانسی رفتن بیمارستان مهمونیم نمیشد لغو کرد خورشت قرمه سبزی وسوپ وبرنج خوب شد مامانم اینام با مهمونا رسیدن حتی سالاد واینام همه با خودم اون موقع 15 سالم بود عروسی خواهر وبرادرم تو یه روز بود

2706