2737
2739
عنوان

تنهایی نی نی سایتیها+بیاین لطفا

151 بازدید | 22 پست

ب نظرتون چقدر کاربرای نی نی سایت ادمهای تنهایین؟ حالا نه اینکه دور و برشون خلوت باشه ولی شاید به کسی اونقدر دلی نزدیک نیستن... وگرنه چرا این همه وقتمونو میذاریم اینجا؟؟ چیه این محیط و این سایت و آدمهاش آروممون میکنه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکثرا یا از خانواده دورن یا تک دخترن.ب ا درد دل کردن کسی رو ندارن. یا تو دارن و دوست ندارن آشناها متوجه مشکلاتشون بشن.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2728

منکه فقط خودمم 

خانواده شوهرم که محلم نمیدن و منم دیگه کارشون ندارم 

مامانمم که خونشون دوره 

خواهرمم هردفعه سه سری بهش میزنم 

مجبورم به جز وقتی که کار ندارم اینجا باشم 

چون راحت درد و دل میکنیم بدون اینکه کسی سرکوفت بزنه بهمون

من جدیدا شاید هفته ایی یبار بیام

تو ی تاپیک خاص بودم همش ک اونم نمیرم دیگه

الانم همزمان دارم فیلم میبینم و چت میکنم

از روی بیکاری میام

هرکی ریپلی منفی کنه بدجوری جوابشو میدم!من دیگه جیدای سابق نیستم.اینجام نی نیسایته سابق نیست!💔
واقعا نمیدونم...

منم نمیدونم خدایی ولی امشب تو مهمونی بودم ب فکر رفتم دیدم چرا وقتی سرمون شلوغه یاد نی نی سایت نمیفتیم.... بعد با اینکه کلی خوش گذشت بازم فکر میکردم اون لذتی که نی نی سایت میامو هیچجا نداره انگار

2738

من واسه بدست اوردن تجربیات دیگران میام اینجا واسه خرید جهیزیه خیلی کمکم کردن و اینکه وقتای بیکاریمو اینجا میگذرونم بعضی مسایل برام جذابه و دوس دارم فضاشو

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2706