2733
2734
عنوان

توسل به شهدا«۲۱»

122 بازدید | 13 پست

شهید مدافع حرم هادی ذولفقاری 

سلام 

هر شخصی علاقه داشت تا فردا قبل غروب افتاب ذکر صلوات «اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم»

به تعداد ۱۳۳ مرتبه به شهید بزرگوار هدیه بدیم به نیت فرج و ظهور امام‌ زمان. 

و در اخر نیت حاجت دلمون هم بیان کنیم. 

ان شاالله که مورد توجه شهدا قرار بگیریم که شفاعت کننده ما باشند.. 

شهیدبزرگوار ارادت خاصی له حضرت فاطمه«س» دارند🌟روزهفتم🌟

🌷اشکالی هم نداره از چه روزی همراهی میکنید.. مهم اینکه انس بگیریم با شهدا.. 🌷

شهید بزرگوار قسم بدیم به حضرت زینب تا در حق مون دعاکنند.. 

🌹و گمان مبر آنان كه در راه خدا كشته شده  

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
متوجه نشدم عزیزم یه بار ۳۱۳ بار صلوات بگیم یا ختم هس؟

چهل روز توسل به شهدا 

هر هفت روز یک شهید 

میتونید یک روز هم باشید.. یا از امروز تا اخر چهل روز همراه باشید.. 

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
2738
حالا چرا هادی ذوالفقاری؟

چرا نباشه ؟ چه ایرادی هست ؟

سوال  کردم چرا میزنی

نه من جسارت نکردم.. معذرت میخوام منظوری نداشتم.. 

دلیلش دلی.. الهامات.. من تا ۲۰ روز که توسل شهدا داریم.. دو شهید اول اصلا نمی شناختم.. برای نفر سوم هم شهید ذولفقاری اومدند.. دغدغه میشه برام.. 

نه خاهش میکنم.ایشالله ک حاجتتون رو بگیرید

بنظرم ما انتخاب نمیکنیم.. اونا سر را همون قرار میگیرند..