2733
2734

یعنی واقعا با قبلی کات کرده و جز تو کسی براش نمونده 😁

ما زنها موجودات عجیبی هستیم زود بغض میکنیم زود دلمان میسوزد زود حرص میخوریم و زیاد حرص میخوریم کلا به کم قانع نمیشوییم سهم مان از عشق باید همه اش باشد از مادر بودن از همسر بودن از دختر خوب خانه ی پدری بودن .ما زنها خانه را دوست داریم برای زمانی که خسته از بازار برمیگرید با تمام خریدهایمان .ما زن ها موجودات عجیبی هستیم حال دلمان که خوب باشد زود یادمان میرود مثل کودکیمان شاد میخندیم اما اگر دلمان بگیرد میشویم مثل ابر بهار .این سرشت ما زنهاست ولی ما ضعیف نیستیم زن بودن خیلی مردانگی میخواهد ما به کم قانع نمیشویم 

واي خواهر منم با يكي آشنا شده خيلي خيلي قربون صدقش ميره ، همش ما ميترسيم نكنه كلكه ، انا ديروز خواهر پسره زنگ زد با خواهرم آشنا بشه گفته مامانم گفتم زنگ بزنه در حد آشنايي 

آرزوها پيله هايي در دل هستند كه با اميد پروانه اي ،بال گشوده و به سوي خدا اوج مي گيرند .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرد باید عاشق روح زن بشه نه عاشق چش و ابرو

چون چش و ابرو همیشگی نیس پیر پیشی زشت میشی چروک میشی

اونموقع باید همه ی پیرزنا تنها بودن اگه زندگی اینطور بود پس انتخابتونو درس بکنین

از هرجا خسته و ناامید شدی بگو یا حسین 🌼      یا الله🌼
ن سرکار که هست ولی پولدار نیس پدرش پولداره

خب دیگه مبارکه ایشاا ب پای هم پیر بشی👯‍♀👯‍♀👯‍♂👯‍♀👯‍♀👯‍♀👯‍♂👯‍♀👯‍♂👯‍♀👯‍♀👯‍♀👯‍♀👯‍♂💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏🕺💃💃👰🤵

💖.💖.تیکر دومین سالگرد نامزدیمه.💖.💖سلامتی عشق سربازم که میدونم هر کاری میکنه تا خوشبختم کنه  
2738
2706