2737
2739
عنوان

بسه غم وغصه بیاید جدیدترین سوتی لفظی که دادید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 4253 بازدید | 141 پست
مامان من میخواست بگن. کنسرو ماهی میگن کرست ماهی  من فقط به سقف نیگا میکردم

وااااااای😂😂😂😂😂

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو جمع خانواده شوهر و خالش اینا خواستم بگم نه به خدا گفتم نه به خوا 😧😧😧😧

يعنى خانواده ى شوهرت كورد نيستن؟

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
ديروز منتظر تاكسي بودم،يه تاكسي بوق زد به جاي مقصد رمز عابر بانكمو گفتم😐

تو دیگ فاجعه ای😂😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
واااای من خیلی کم سوتی میدم اما سوتی هام فاجعه س. نه ماهم بود اژانس گرفتم بیام خونه بابام.راننده خی ...

واااااااااااای خدااااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂❤❤❤❤

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

یه بار یه پیرزنه اومده بود ملاقات نوه اش تو بیمارستان، بعد این بنده خدا فوت کرده بود و. اون خبر نداشت. بهش گفتن خودشو انداخته بود رو زمین و... چون ای سیو هم بود ما هم رفتیم ارومش کنیم و ببریمش بیرون که که بخش شلوغ نشه. حالا یکی از دوستام  که همیشه جو گیر میشه دیگه ول نمیکرد. ما هم از هیچی خبر نداشتیم. به من میگفت برو براش اب بیار من در به در دنبال لیوان. به زنه میگفت خدا دوسش داشت که مرد.با یه دوست دیگم میخواستیم دیوارو گاز بزنیم.هی میگفتیم فلانی بیخیال. حالا خدا تورو دوست نداره؟

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
2738
😄😃😃😃😃😃😃

😀😀😀😀😘😘😘😘❤❤❤❤

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
دیدین بعضی وقتا آدم حواسش نیست به جای تعارف میزبان ،تعارف مهمان رو میکنه یا برعکس  منکه چند با ...

اررره منم خیلی وقتا بجای اینکه بگم زحمت کشیدید اومدید میگم زحمت کشیدیم . دیگه بعدشو نمیارم اروم صحنه رو ترک میکنم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
مامان من میخواست بگن. کنسرو ماهی میگن کرست ماهی  من فقط به سقف نیگا میکردم

خالم میخواست به دامادش بگه کاپوت ماشین 

میگه ک اندوم ماشین  

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
2706