2733
2734
عنوان

از دست دادن مردونگی ینی چی اخه:////

13717 بازدید | 25 پست

یکی از دوستای خاوادگیمون پسرش ۲۸سالشه ازد نکرده میگه نمیخام فلن..مامانش خیلی قدیمی فکر میکنه.هر موقع میخاد خونمون گریه میکنه خودشو میزنه میگ مردونگیشو از دست میده.امشب ک اومده بود گف :/خیلی خندم میگیره من😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وقتی میگن فلانی مردونگیشو از دست داده منظور آینه که میل جنسی از دست داده یا کم شده درکل حرف زشتیه یع ...

میگه بعدا از دست میده فک میکنه ۲۸سال دیگ خیلی دیره برا ازدواج

این حرف منو یاددوران خاستگاریم انداخت،داداشم و خواهرم رفته بودن تحقیق آق داماد،زنه همسایشون برگشته گفته بود میگن مردونگی نداره،هنوزم ک هنوزه منتظرم ببینم اینکه شوهرم مردانگی نداره یعنی چی و کی ظاهر میشه...

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
این حرف منو یاددوران خاستگاریم انداخت،داداشم و خواهرم رفته بودن تحقیق آق داماد،زنه همسایشون برگشته گ ...

خب شاید زنه دورو برش پرسه زده خودی نشون داده این آقا هم پا نداده اونم گفته شاید مشکلی داره  

[QUOTE=60052477]خب شاید زنه دورو برش پرسه زده خودی نشون داده این آقا هم پا نداده اونم گفته شاید مشکلی داره   &n ...[/QUOTEاونی ک این حرفو گفته بود پیر زن بوده،بعدها ب شوهرم گفتم،

برگشت گفت کی با من خوابیدن ک مردانگی منو دیدن.........؟!!!!

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
2706