2726
عنوان

ضربات نی نیم رو دیگه حس نمیکنم کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه داره وزن میگیره نگران نباش 

ما زنها موجودات عجیبی هستیم زود بغض میکنیم زود دلمان میسوزد زود حرص میخوریم و زیاد حرص میخوریم کلا به کم قانع نمیشوییم سهم مان از عشق باید همه اش باشد از مادر بودن از همسر بودن از دختر خوب خانه ی پدری بودن .ما زنها خانه را دوست داریم برای زمانی که خسته از بازار برمیگرید با تمام خریدهایمان .ما زن ها موجودات عجیبی هستیم حال دلمان که خوب باشد زود یادمان میرود مثل کودکیمان شاد میخندیم اما اگر دلمان بگیرد میشویم مثل ابر بهار .این سرشت ما زنهاست ولی ما ضعیف نیستیم زن بودن خیلی مردانگی میخواهد ما به کم قانع نمیشویم 
2728

ببین الان شاید خواب باشه دراز بکش دست خودت یا شوهرت رو دلتو ناز کن و باهاش حرف بزن بعد از ده دقیقه پهلو ب پهلو شو بازم باهاش حرف بزن براش از آینده بگو باباش بگه بهتره صداشو میشناسه منم اینجور شدم بعد یک ساعت افتادن ب تکون خوردن .

ما زنها موجودات عجیبی هستیم زود بغض میکنیم زود دلمان میسوزد زود حرص میخوریم و زیاد حرص میخوریم کلا به کم قانع نمیشوییم سهم مان از عشق باید همه اش باشد از مادر بودن از همسر بودن از دختر خوب خانه ی پدری بودن .ما زنها خانه را دوست داریم برای زمانی که خسته از بازار برمیگرید با تمام خریدهایمان .ما زن ها موجودات عجیبی هستیم حال دلمان که خوب باشد زود یادمان میرود مثل کودکیمان شاد میخندیم اما اگر دلمان بگیرد میشویم مثل ابر بهار .این سرشت ما زنهاست ولی ما ضعیف نیستیم زن بودن خیلی مردانگی میخواهد ما به کم قانع نمیشویم 

نه عزیزم اونهایی که حس میکردی تکونخای جنین نبود حدودا از سه هفته دیگه تکونهای جنینت رو‌حس میکنی و متوجه تفاوتش با تکونهای قبلی میشی جنین ۱۳ هفته تو لگنه حرکاتش قابل حس کردن نیست،این یک واقعیت علمیه!

زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
نه عزیزم اونهایی که حس میکردی تکونخای جنین نبود حدودا از سه هفته دیگه تکونهای جنینت رو‌حس میکنی و مت ...

من زودتر فهمیدم 

سلام دوستای خوبم

مرسی از نظرا و راهنماییا و پیگیریتون

از همتون ممنونم

دیشب نیم ساعت بعد از اینکه آب قند رو خوردم دو تا تکون کوچولو داشت که باز دلشورم رفع نشد.امروز صبح زود رفتم ضربان قلب نی نی رو گرفتن که خدا رو شکر گفتن خوبه و ضربان داشت ولی تا صدای قلب نی نی پیدا شد خودم قلبم وایساد جوری که دکتره نبضمو گرفت گفت چرا اینقد نبضت تند تند میزنه،ناراحتی قلبی نداری،گفتم نه،شاید مال استرسه گفت آره مال استرسته😖.خلاصله مردم و زنده شدم ولی خدارو شکر😵

اینم گفت که تکونای بچه از بیست به بالا دیگه مهم میشه.الان تکونم نخوره مهم نیست

2706