2733
2734
عنوان

خواهشن لطفن باردارا و دل نازکا تشریف نیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 141 پست
تصور من اینه که دوباره در یک کالبد دیگه متولد میشم 

وای من از تناسخ بیشتر میترسم تا مرگ

اینکه اگه یه وقت سگ بشم  چی میشه

گاهی وقتا به حیوونا نگاه میکنم حس میکنم روح ادم توشونه ولی زبون بستن میترسم ازشون

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به اندازه ای که نوع مرگم ذهنمو درگیر. کرده زندگی پس از مرگ نکرده

اما در کل نیستی رو دوست دارم دلم میخاد نیست بشم

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2731
دوست دارم وقتی مردم اول برم یه دل سیر بغل خدا گریه کنم بعدش حتی اگه جهنمم برم اشکال نداره راضیم

خود جهنم برا من سواله ماهیتش. گاهی تو همین دنیا یه جوری دلم سوخته میگم شاید جهنمم یه چیزی تو این مایه هاس. چون میگن اون دنیام گناهکارا پر حسرتن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
من همیشه به خدا میگم من رو در لحظه ایی که خیلی بنده خوبی هستم برای تو از این دنیا ببر😢 و من اون ور ...

دلم ریش شد پستتو خوندم امیدوارم دلت اروم بشه😔

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
وای من از تناسخ بیشتر میترسم تا مرگ اینکه اگه یه وقت سگ بشم  چی میشه گاهی وقتا به حیوون ...

اونم یه تجربس .من فک میکنم وقتی تو اون شرایط قرار بگیریم زیادم برامون عجیب نخواهد بود

2738
اونم یه تجربس .من فک میکنم وقتی تو اون شرایط قرار بگیریم زیادم برامون عجیب نخواهد بود

خب اخر تناسخ چی میشه

اصلا برا چی باید اینجوری بشه

حداقل برای ادم متولد شدنو ادم مردن و دیگه نیومدن میشه دلیل قانع کننده پیدا کرد

ولی واسه تناسخ نه

فقط ترسناکه

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
خب اخر تناسخ چی میشه اصلا برا چی باید اینجوری بشه حداقل برای ادم متولد شدنو ادم مردن و دیگه نیو ...

من یجا خوندم روح انقدر در کالبدهای مختلف میره تا پاک بشه و به معبود برسه 

اين تاپيكو فعال نگه داريد لطفن به نتيجه اي برسيم

خب بزارین یه سوال دیگه بپرسم. نگاهتون به خچد مرگ چه جوریه؟ من همیشه فک میکنم سوای گناه و ثوابی که به گردنه حتی همین لحظه هم بمیرم‌مشکلی ندارم باهاش. چون تو زندگی هم چیزی ندارم که دلبسته شم. منظورم اینه یکی بچه داره یکی مال و اموال داره یکی پست و مقام. من ادمایی دیدم تو سن بالای هشتاد اصن راضی به مردن نبودن تازه یاد جوونی کرده بودن. وقتی اینا رو میبنم سواله برام چرا اینقدر بیتفاوتم من😐

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
من یجا خوندم روح انقدر در کالبدهای مختلف میره تا پاک بشه و به معبود برسه 

در مورد تناسخ خیلی مسایل مبهم گفته شده. فرض کن یکی مثل صدام . چجوری این روح پاک میشه با اینهمه خرابی و جنایتی که تو این دنیا باقی گذاشته. 

2706