2726
عنوان

تا حالا یه مرد متاهل بهتون نگاه بد داشته؟😔همه ی تصوراتمو بهم زد!

| مشاهده متن کامل بحث + 6921 بازدید | 216 پست
آخه تو ايران يه رسمي هست به نام تحقيق به نظر من رسم خوبيه حالا يكي دوست پسر داره و صد جا قايم ميكنه ...

نمیدونم چی بگم

شاید شما درست میگین

ولی خب به قول خودتون خودشون باید تحقیق کنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
توی خونه بودم اولش با شوخی میومد بغلم میکرد.منم میگفتم حتما شوخیه..تا 1ماه میگفتم شوخی میکنه.خوش و ا ...

وای قلب ادم میشکنه میفهمم چی میگی داداشی که بایدحامی ادم باشه

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
بله  شوهرم همش بهم میگه بیا بغل عمو ببینم

باور کن منم فقط شوهرم بهم نظر داشته ده ساله متاهلم هیچ پیشنهادی نداشتم چرا اخه این انصافع😑😅😅

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
وای قلب ادم میشکنه میفهمم چی میگی داداشی که بایدحامی ادم باشه

اره یه حامی یه بزرگتر بدتر از همه اینه ک خانوادت ..بگن خخخ بچس نمیفهمه......ادم خورد میشه......ولی دست من و محمد گرفت تا تونستم دوباره خودم و پیدا کنم کار شب و روزم شده بود گریه...میدیدمش تنم میلرزید

👇👇👇چون که اسرارت نهان در دل شود / آن مرادت زودتر حاصل شود🤗😍
توی خونه بودم اولش با شوخی میومد بغلم میکرد.منم میگفتم حتما شوخیه..تا 1ماه میگفتم شوخی میکنه.خوش و ا ...

منم یه همچین عموی از خدا بیخبری دارم ک الان ک دست خودمه رفت وآمد نمیکنم باهاش بمیره انشالله....

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️
منم یه همچین عموی از خدا بیخبری دارم ک الان ک دست خودمه رفت وآمد نمیکنم باهاش بمیره انشالله....

میدونی چقدر بده..وقتی داداشم و میبینم.گریم میگیره...اینقدرم قوی شدم محمد کمکم کرد..کلی دعوام  کرد نصیحت ...ایشالله از خدا هر چی میخواد بهش بده..... اینقدری ک محمد پشت و پناهم بود خانوادم نبودن

👇👇👇چون که اسرارت نهان در دل شود / آن مرادت زودتر حاصل شود🤗😍

شوهر دخترخالم ک اخوند بودّ 

اونموقع مجرد بودم 

همش پیامای مثبت هیجده برام میفرستاد و تاکید داشت. زنش نفهمه

منم ب زن برادرش گفتم و بعدم بلاکش کردم

و دوست پسر دوستم...

همیشه جلو دوستم میگفت خوشبحال مردی که تو قراره خانومش باشی😏😏😏 میخواس مثلا منو خر کنه

حتی شمارمم پیدا کرده بود

2706