2410
2553

سلام دوستای گلم.بیایم اینجا کنارهم باشیم کسایی که درحال اقدام به بارداری با روش آی وی اف هستن.چیکار میکنید؟استرس ندارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من تصمیم دارم وقت دکتر هم گرفتم ولی نمیدونم دیگه چی میشه.... سپردم به خدا 

باران جان سلام.من هم دارم دارو مصرف میکنم واسه ای وی اف.چهارشنبه باید برم سونو ببینم وضعیتم چه طوره

باران جان سلام.من هم دارم دارو مصرف میکنم واسه ای وی اف.چهارشنبه باید برم سونو ببینم وضعیتم چه طوره

سلام عزیزم به امید خدا انشاالله همه چیز خوب پیش میره برات 

مرا دعا کن شاید نزدیکترازمن به خدا ایستاده باشی..........
2714

از ته دلم‌واسه همتون دعا میکنم که نتیجه آزمایشاتون مثبت بشه و بزودی خبر بارداریتونو بدید...حس و حالتونو کاملا درک میکنم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
سلام عزیزم به امید خدا انشاالله همه چیز خوب پیش میره برات 

البته من با تخمک خودم نمیخوام انجام بدم و میکرو با یه تخمک دیگه اس .

مرا دعا کن شاید نزدیکترازمن به خدا ایستاده باشی..........
از ته دلم‌واسه همتون دعا میکنم که نتیجه آزمایشاتون مثبت بشه و بزودی خبر بارداریتونو بدید...حس و حالت ...

ممنون عزیزم.خیلی دعا کنید واسم.امیدم دیگه ناامید شده

سلام.من قرار بود آی یو آی یا آی وی اف کنم.دمه نوبت دکترم فهمیدم باردارم.اینو نگفتم که پز بدم.میخوام به اونایی که خودشون کاملا سالم هستن و بخاطر کم تحرکی اسپرم همسرشون باردار نمیشن بگم که منم ناامید بودم.دمه عید که شوهرم بادوم زیاد خورد واسه تقویت اسپرم.دمه  تخمک گذاریم به خنده یه کاری کردیم.بالش گذاشتم زیرم.بعدشم تا یه ربع از جام بلند نشدم‌.حالا شانس بود یا معجزه یا این روش علمی تصمیمش با خودتونه.من که میگم امتحان کنید

Do not give up  
2706