2733
2734
سره کارم والا مارک قاشق چنگالمو نمیدونم ولی میدونم اصل بود استفاده نکردم تا حالا شیش نفرم که از این ...

ممنونم عزیزم منم دم دستی رنگی میگیرم پس

خدایا به امید تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هایدی جون چه خوشگله اینا چنده؟

من سرویس اینو دارم. قند و چای و فنجان نعلبکی و ۲ تا از این مرغ خوریا و شیرینی خوری ۲ طبقه و جای آبلیمو روغن و نمکدان و پیش دستی ۶ نفره سال ۹۴ خریدم ۸۰۰ تومن. یکم گرونه ولی خوشگله مارک سلکسا

پسرم همه زندگیم
2738
من سرویس اینو دارم. قند و چای و فنجان نعلبکی و ۲ تا از این مرغ خوریا و شیرینی خوری ۲ طبقه و جای آبلی ...

میشه جدا هم خرید؟800 تومن براس صبحونه خوری خیلی سنگینه برام

خدایا به امید تو
خیلی نازه هایدی جان چند تا از اینا کافیه بگیرم؟

من ۲ تا هم سرامیک صورتی ساده گرفتم منتها تو بوفه کف جلوش مبله نمی تونم عکس بگیرم اون زیرش وارمر می خوره صورتی سادس. من زیاد گرفتم از این وارمر دارا هنوز پیش نیومده استفاده کنم. ۳ تا ۴ تا کافیه متنوع بگیر. ۲ تا ی گل ۲ تا ی گل 

پسرم همه زندگیم
میشه جدا هم خرید؟800 تومن براس صبحونه خوری خیلی سنگینه برام

آره تک هم میفروشن فقط ماهیتابه هاشو بگیر. ولی من تا حالا تو فر نزاشتم اینا رو . پیرکس هم بگیر برای فر

پسرم همه زندگیم
من ۲ تا هم سرامیک صورتی ساده گرفتم منتها تو بوفه کف جلوش مبله نمی تونم عکس بگیرم اون زیرش وارمر می خ ...

همین که از اینا عکس گرفتی مرسی یه دنیا تشکر

خدایا به امید تو
آبگوشت خوریاش کدومه؟

منظورم کاسه هاشه. اخه چینی روی سرویسش معمولا کاسه ابگوشت خوری نداره. ولی من چون فله ای گرفتم چینی مو کاسه هاشو برداشتم ک ست هم باشه

خیلی دلم میخواست الان کانادا پیش خونوادم باشم.....ولی حیف اونام اینجان😆😆😆

18 نفر آركوپال مهمون

6 نفر چيني سبك دم دستي

ظروف بامبو براي دو نفر م گرفتم بشقاب و ليوان و پارج پياله و كاسه و. پيش دستي .ژو ...و انا دو تا از هر كدوم

ظروف سراميكي خريدم براي اردو و زيتون و سالاد و لازانيا و ....

چند تا مرغ خوري ميخوام بخرم فقط پيركس

2706