2726

من پارسال یه سقط داشتم الان یه ساله اقدامم ولی نمیشه شوهرم کم تحرکی اسپرم داره  منم زخم وعفونت رحم کسی بوده با این شرایط باردارشده باشه راستی عنبرنسا خوبه واسه زخم

خدایا کمکم کن دلم میخواد دستاشو بگیرم نی نی میخوام یه,ساله منتظرم خدایه مهربون نامیدم نکن

عزیزم با این شرایط اصلا باردار نشو اول زخمت درمان کن و عفونت خصوصا عفونت تو بارداری خیلی خطرناک باعث سوراخ شدن و نشتی کیسه آب

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم با این شرایط اصلا باردار نشو اول زخمت درمان کن و عفونت خصوصا عفونت تو بارداری خیلی خطرناک باعث ...

خب دکتر گفت زخم نداری ولی ترشحات کشدار بارگ خونی دارم پارسال زخم داشتم  نمیدونم خوب شده یا نه خودم حس میکنم یکم ازش مونده زیره دلمم درددره

خدایا کمکم کن دلم میخواد دستاشو بگیرم نی نی میخوام یه,ساله منتظرم خدایه مهربون نامیدم نکن
خوب عزیزم اول این مشکلات رو حل کنید بعد اقدام کنید.تا 3 ماه عفونت و زخم شما خوب میشه.به همسرتون هم ا ...

نه یه ساله دارم درمان میکنمو عفونتمو خوب نمیشه زیره دلمم در داره

خب دکتر گفت زخم نداری ولی ترشحات کشدار بارگ خونی دارم پارسال زخم داشتم  نمیدونم خوب شده یا نه خ ...

والا من نمیدونم زخم علائمش چیه عزیزم اما حتما زیر نظر چندتا دکتر باش و پاپ اسمیر بده

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

والا من چند ماه پیش معاینه شدم دکترم گفتش زخم دارم و عفونت مترونیدازول و پناد دالاواگ برام نوشت و دو تا امپول ک نزدم خخخ.ولی بش گفتم تو اقدامم منع نکرد اگه خطری داشت میگف

بهم ویتامین دی و ای و متفورمین و دو تا قرص دیه هم داد 

یه دارو هست به اسم(اذخر)گیاهیه گیر آوردی استفاده کن عالیه برا عفونت...

اذخر ۲۰ دقیقه میجوشونی

باید بهش عسل هم اضافه کنی بشینی توش تا ۳۰دقیقه..

___

در کل تو اب نمک نشستن خوبه‌.

تزریق عسل (خوب)به واژینال مفیده

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
عزیزم‌ عنبر نسا خیلییییی خوبه یه هفته هر روز  بده پشت سرهم انشاءلله خوب میشی ولی بیشتر نه چو ...

قبلا یه زخم زخم کوچیک داشتم که دکتر با پاپ اسمیر متوجه شد اون موقعه م اینجوری زیره دلم درد داشت پماد زدم بعد حامله شدن ولی الان دکترا میگن زخم نیست اون دردو دارم پمادم استفاده میکنم خوب نمیشم حامله م نمیشم یعنی ممکنه زخمه خوب نشده باشه

قبلا یه زخم زخم کوچیک داشتم که دکتر با پاپ اسمیر متوجه شد اون موقعه م اینجوری زیره دلم درد داشت پماد ...

اینا نمیدونم عزیزم

ولی بشین تو اب و نمک و سرکه خونگی

اینا خیلی اثر داره

الهم صل علی محمد وآل محمد