2726

بچه ها بیاین فکرای این روز مو بگم اخه دارم می ترکم از همه این حسا که جمع شدن رو هم در نهایت نمی دونم چرا بی حوصله ام با وجود این همه کار من همش دوس دارم یه گوشه بشینم 😶 نمی دونم چمه. 

1.خوشحالم دارم مستقل میشم دیگه خانوم خونه ی خودم میشم 

2.خیلی مشتاقم زودتر خونه پیدا کنیم برم تمیز کنم وسایل بچینم و بعد چیزایی که لازمه و ندارم مشخص بشه برم بخرم. الان یه بخش جهازم شهرستان خونه دیگمونه یه بخش اینجاست امار دقیقی از ظرف ها ندارم فکر می کنم وقتی بچینم مشخص میشه چی کم هست. خرت و پرتای پلاستیکی که اصلا نگرفتم گذاشتم برا مرحله اخر

3.هرروز ورزش می کنم حلقه. پیاده روی.دمبل

نون و برنج و نوشابه کم می خورم. اخه از این عروسای باربی نیستم یه کم تپلم نمیخوام به چشم بیاد. ولی خب از عید تا حالا انقد استرس داشتم که فوقش یه سایز کم کردم 

4.نگرانم لباس عروسم چجوری میشه خیاطم هنوز زنگ نزده برا پرو اول.دل تو دلم نیست.دامادم لباس نداره هنوز😅 

5.دو هفته مونده به عروسی فامیلای شهرستانمون میان خونه ما قیامت میشه فقط خدا باید صبر بده بهم اینو هیج کاریش نمیشه کرد

6.دو هفته دیگه امتحانای دانشگاهمم شروع میشه 😱😢حالا خدا رو شکر سه تا امتحان بیشتر نیس و از اول ترم خوندم ولی واقعا همینو کم دارم دیگه الان

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا خوشبخت شی ❤دلم برای عروسیم تنگ شد

اینا عادیه همه این استرسارو دارن اما مطمعن باش همه چیز عالی پیش میره و بعدش میگی چرا انقد حرص خوردم و استراس داشتم چون هیچی از اون شب متوجه نمیشی و خیلی زود میگذره فقط خوش بگذرون تا میتونی😉😙😙

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
2728

وای من به جای تو استرس گرفتم

طرف نوشته بود آمریکا مریخ رو فتح کرده، ما هنوز فکر اینیم با پای چپ بریم دستشویی یا راست! خواستم بگم دانشمند بزرگ هسته ای شهید شهریاری با پای چپ می‌رفت دستشویی، انگشتر عقیق هم دستش داشت و نماز شب هم میخوند، مشکل بسیار مهمی مانند غنی سازی ۲۰ درصد اورانیوم رو هم یک تنه حل کرد🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷مشکل از پای چپ و راست نیست رفیق،مشکل از مغزهای پوسیده عاشقان غرب هست، یعنی آنهایی که هیچ هنر و خدمتی برای کشور نداشتند جز خود تحقیری و...(از خودت بپرس تو برای پیشرفت کشورت چیکار کردی)!********تو مکن تهدیدم از کشتن که من/تشنه ی زارم به خون خویشتن/گر بریزد خون من آن دوست رو/پای کوبان جان برافشانم بر او/رقص و جولان بر سر میدان کنند/رقص اندر خون خود مردان کنند/چون رهند از دست خود دستی زنند/چون جهند از نقص خود رقصی ‌کنند(به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تمام شهدای این مرز و بوم)
اوووووووو چقدر کار داری من استرس گرفتم جات 

من استرس خفته گرفتم همش میشینم یه جا

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
چقد کار داری!!من سه ماه قبل عروسی همه کارام اوکی بود.

چجوری اخه😞😞😞

خوشبخت بشی عزیزم ،این استرسا این درگیریا این حس ها یکبارن و تکرار نمیشن ،انشاءلله بخوبی مسگذره  ...

ایشالا به عشقت برسی عزیزم