2737
2734
عنوان

بجه ها شوهرم نميبره دكتر جيكار كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 43 پست

چرا انقدر وابسته اي؟

من زايمان زودرس داشتم از مطب دكتر تا بيمارستان و بستري كردنم خودم رفت همسرم نيم ساعت بعد بستري من رسيد خودم و بچه واجب تر بوديم

امسال سال خوش اقبالی حیرت انگیز من است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم یه مرتبه بچه اصلا تکون نمی خورد هر کار دکتر کرد تکون نخورد با دستگاه سونو زیر نظرش داشت بعد بهم گفت به پهلو راست بچرخم سالم بگیرم جلو صورتم محکم چند بار سرفه کنم، انجام دادم بچه تکون خورد دکتر گفت شیرازیه اصیل خواب بوده!!! دکترم حدود 80سال سن داشت تجربه بالایی داشت

2738
از کی تکوون نخورده ؟؟؟ قبلا تکوناش چه جور بود؟؟؟

ببين خيلي حركتاش تا ي ساعتپيش عالي بود يعني خيلي هم زياد بود

يهو ك پرت شدم رو تخت

ديك تكون نخورده

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️
ببين خيلي حركتاش تا ي ساعتپيش عالي بود يعني خيلي هم زياد بود يهو ك پرت شدم رو تخت ديك تكون نخورده

پرت؟؟؟؟

چجوری پرت شدی؟؟؟

فقر که از در خونه بیاد تو ایمان از پنجره میره بیرون. خدایا فقر رو تو هیچ خونه ایی راه نده😔😔😔
فکر کنم تاپیک من رو با این خانم اشتباه گرفتی عزیز سالم تندرست باشی

من چیکار به تاپیک شما دارم

این خانم به شکمش ضربه وارد شده و از همون موقع بچع دیگه حرکت نمیکنه حتی با خوردن چیزهای شیرین

به خدا هرکی جاش بود پا برهنه میدویید. تا بیمارستان اما ایشون میگن شوهر محترم بیمارستان نمیخواد ببرتم

والا دارم حرص میخورم جاش ،خب یه تاکسی بگیر بدو برو خودت  ،میدونی هفته های اخر چقد حساسه

مامان منم سر خواهرم حامله بود تو هشت ماهگیش خورده بوده زمین رو شکم افتاده تا یک روز بچه تکون نخورد فرداش تکوناش شروع شد شاید بچت ترسیده عزیزم ولی حتما برو دکتر به شوهرت بگو اگه نمیبری خودم برم لباستو بپوش اسنپ بگیر برو بیمارستان ایشالا که چیزی نشده

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️