2703
2553
عنوان

عرق هاي گياهي رو چطور ميخورين حالتون بد نميشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 54 پست
من شربت درست میکنم و عرق کاسنی رو میریزم داخلش

عه من نميدونستم كاسني رو هم شربت ميشه درست كرد باهاش 

مننونم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاسنی ک خیلی خوش طمعه. نعنا یه کم تلخه ولی باهم خوبه. شیرینش کن راحتتره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2456
نصف لیوان اب و نصف عرق و یه قاشق شکر با چندتا یخ عالی میشه

😂😂😂😂جوووون 

مرسي

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
کاسنی ک خیلی خوش طمعه. نعنا یه کم تلخه ولی باهم خوبه. شیرینش کن راحتتره

نه من خوشم نيومد

اره خیلی بدمزه ان من نمیخورم کلا. بوی گندمزه تلخ

دقيقا😐من قرصي ميخورم ك گرمي جاته 

بايد حتما با اينا مصرف بشه 

2714
عی بابا تو دیگه خعلی  ناز داری    

😁😁😁😁خيلي

سلام.ببخشید عرق کاسنی و عرق نعنا رو با هم می خوری!؟

سلام

نوشته هردوتارو بخورم ي كم از اين ميخورم ي كم از اون

سلام نوشته هردوتارو بخورم ي كم از اين ميخورم ي كم از اون

تناقض داره و من تا حالا چنین نسخه ای ندیدم.

عرق شاهتره با عرق کاسنی رو ترکیبی نسخه میدن.

عرق نعنا برای رفع گرمی عجیبه.

احتمالا عرق هایی که خریدین خوشمزه نیستن.

منم یک بار عرق رازیانه از عطاری خریدم مزه گندیدگی می داد.

بجاش رفتم گشتم خانگی پیدا کردم انقدر خوشمزه بود میشد خالی بدون اضافه کردن آب بخورم.

بگردید دنبال خوباش.

اتفاقا خیلی خوشمزه اند.

هم کاسنی هم نعنا

این مطلبو از سایت بیتوته کپی کردم درباره نعنا

عرق نعناع ضد نفخ است و می‌تواند باعث کاهش درد معده شود و برای بادشکن هم می‌تواند به خوبی استفاده شود و برای بعضی از دل‌دردها، دل‌پیچه‌ها، رفع سوء‌هاضمه و اینگونه بیماری‌ها فرآورده خوبی است. این گیاه برای كمك به هضم معده بسیار مفید است و افرادی که مشکل گوارشی دارند، می‌توانند از عرق نعناع استفاده کنند.

2706