2726

دوستان ما مدتیه تصمیم گرفتیم خونه بگیرم(البته باقسط ووام)وچندجا رارفتیم ودیدیم ولی یک مورد توجهمون راجلب کرده که هم جای خوبیه وهم بزرگه ومیشه طبقه دوم (کل ساختمان دوطبقه است با ۴ واحد)وتصمیم گرفتیم درمورد همسایه ها تحقیق کنیم چون خیلی برامون مهمه(شوهرم شیفت شبه ومن تنهام)وفهمیدیم دونفر مستاجرن ویک نفر مالک که پایین طبقه ماست ومالکین همین طبقه یه پیرزن پیرمردن که دوتا پسر جوون دارن که از لحاظ تیپ وقیافه ادمای مشکوکین ،حالا ما دودل شدیم تو خرید این خونه میشه راهنمایی کنین به نظرتون ممکنه برامون مشکل ساز باشن ،نمیخوایم این موردا الکی از دست بدیم.

پیشاپیش از اینکه نظر میدین متچکرم.😍

بخرین 

اگه خودتون کنترل شده رفتار کنین مشکلی پیش نمیاد

ضمن اینکه خانواده ان

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس این همه ادم ک تو اپارتمان زندگی میکننو همسایه های جور واجور دارن  چی بگن پس

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728

والا ما ک تهرانیم الان توی ۲۰ واحدیم واس خودمونه هیییچ کسم نمیشناسم اصلا پیش خرید بوده تحقیق چیه.اپارتمان هرکی سرش تو کار خودشه فقققط از بابت پرداخت شا  رژ اینا مطمین شید ک مدیر داره چطوره همه پول میدن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
خب اخه من اکثر شبا تنهام بلاخره باید احساس امنیت کنم

خب درو از داخل قفل میکنی و تمام موفق باشید

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
والا ما ک تهرانیم الان توی ۲۰ واحدیم واس خودمونه هیییچ کسم نمیشناسم اصلا پیش خرید بوده تحقیق چیه.اپا ...

منم سه ساله توی این خونه ساکنم هنوز واحد کناریمونو ندیدیم فقط گاهی  صداشونو میشنویم اصلا نمیدونم چند نفرن یا چندسالشونه...یعنی یکبار نشده با هم در واحد رو باز کنیم یا توی آسانسور همو ببینیم

2706