2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من وزنش نگران کننده تر از قدشه...ده برا پسر تو شونزده ماهگی ی مقداری کمه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2728
به نظر من وزنش نگران کننده تر از قدشه...ده برا پسر تو شونزده ماهگی ی مقداری کمه

نه من تو جدول قد و وزن ها دیدم نسبتا نرمال بود ولی قدش خیلی کوتاست تغذیه ش هم عالیه همه چی میخوره مولتی و اهنشم میهوره و خورده

نه من تو جدول قد و وزن ها دیدم نسبتا نرمال بود ولی قدش خیلی کوتاست تغذیه ش هم عالیه همه چی میخوره مو ...

تو جدول قد و وزن کاری نداشتخ باشه...رو نمودار مشکیه وزن هس؟برا قدش از دکترش بخواه بهش زینک بده خیلی موثره...بارفیکس باهاش کار کن مدام...شیر زیاد بده بخوره

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
تو جدول قد و وزن کاری نداشتخ باشه...رو نمودار مشکیه وزن هس؟برا قدش از دکترش بخواه بهش زینک بده خیلی ...

kl

نه رو نمودتر مشکی نیس پس باید یازده شیر و غذا فراوون میخوره فقط خیلی تحرک داره حتما ممنونم از رانماییتون

kl نه رو نمودتر مشکی نیس پس باید یازده شیر و غذا فراوون میخوره فقط خیلی تحرک داره حتما ممنونم از را ...

البته ی چیزی بگم....ببین زیاد به بچت سخت نگیر...خودتو باباش هیکلی و قدبلندید؟اگه آره پس اونم میرسه به شما اگه نه نهایت سه چهارسانت میتونی کمکش کنی.خدارو روزی صدهزاربارشکر که ی بچه سالم تو بغلته که راه میره حرف میزنه باهوشه.حالا چه چاق و قدبلند چه لاغروقدکوتاه...پسر تو سن بلوغ ی دفعه خودشو میکنه

البته ی چیزی بگم....ببین زیاد به بچت سخت نگیر...خودتو باباش هیکلی و قدبلندید؟اگه آره پس اونم میرسه ب ...

نه متوسطیم بله البته واقعا خداروشکر ک بچه سالم داریم و انشا الله صالح بشه و همینطور شما

نه متوسطیم بله البته واقعا خداروشکر ک بچه سالم داریم و انشا الله صالح بشه و همینطور شما

مرسی عشقم...سخت نگیر از باهاش بودن لذت ببر این روزا دیگه برنمیگرده

2706