2726

کانال تعیین جنسیت دیگه چیه😂

خود سونو گرافی هم با این همه دقتش اشتباه تشخیص میده 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم برایه پسر لبنیات ماست و پنیر حذف کن تا می تونی خودت شوهر گرمی بخورید معجون بخورید کلا همه مغزها و کنجد رو با هم با شکر آسیاب کن مثل حلوا می شه بخور هم خودت هم شوهر موز و قرص ویتامین c و e بخورید زینک هم خوبه بعد از رژیم سفت و سخت موقع اقدام باید روز تخمک گذاری باشه و حتما بدون استرس و با آرامش و لذت کامل باشه و قبل اقدام واژن رو با مخلوط جوش شیرین و آب بشورید با سرنگ چندین بار بزنید داخل و کامل بشورید انشاالله که هر چه به صلاحت هست و خودت می خوای خدا برات مقدر کنه 

میخام بدونم برای پسرزایی چیا بخورم

من رژیم پسر زایی گرفته بودم دختر شد 

همش الکیه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
من و شما 3 روز با هم تفاوت داریم اسم دخترتون آرنیکا هست به سلامتی 

الهی به سلامتی زایمان کنی عزیز

آرنیکا اسم خودمه گلم

اسم دخترمو لیانا میزارم😍😍😍😍

الهی به سلامتی زایمان کنی عزیز آرنیکا اسم خودمه گلم اسم دخترمو لیانا میزارم😍😍😍😍

چه جالب منم بین دو تا اسم لیانا و آنیسا موندم خودم لیانا دوست دارم ولی خانواده آنیسا 

چه جالب منم بین دو تا اسم لیانا و آنیسا موندم خودم لیانا دوست دارم ولی خانواده آنیسا 

ای جانم 

چه تصادفیییی😍

اتفاقا اسم آنیسا جز انتخابامون بود سلیقه هامون مثل همدیگه اس😍😍

بچه اولمه گلم 

تو چطور؟

ای جانم  چه تصادفیییی😍 اتفاقا اسم آنیسا جز انتخابامون بود سلیقه هامون مثل همدیگه اس😍😍 بچه ...

من بچه دوم هست یک پسر دارم اسمش آرتینه برایه اسم دخترم بین آنیسا و لیانا و آرنیکا موندم نظر شما کدوم بهتره 

من بچه دوم هست یک پسر دارم اسمش آرتینه برایه اسم دخترم بین آنیسا و لیانا و آرنیکا موندم نظر شما کدوم ...

ای جان خدا حفظش کنه

به نظرم انیساو ارنیکا بیشتر میاد 

بین این دوتا ارنیکا بیشتر به ارتین میخوره