2737
2734
بچه دارید؟!  

من مجردم ولی خیلی چاقم ۴۰کیلواضافه وزن دارم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان، دکتر رفتید؟! 

دکترنرفتم

ولی همین یک ماهه پیش بودکه مجبورشدم به متخصص زنان مراجعه کنم چون پریودم ۴۵ روزتاخیرداشت

متخصص زنان هم چون دختربودم منومعاینه داخلی نکرد فقط منو فرستادبرای سونوگرافی ازروی شکم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731
من همیشه پریودی هام خونریزی وحشتناک داشتم سه روز بعد سه روز خیلی کم میشد ولی الان چهار ماهه خونریزیم ...

منم در حد وحشتناك درد و خونريزي داشتم از يكي از اشناهام كه پزشك زنان بود مشورت گرفتم  گفت هر ٨ساعت مفناميك اسيد بخور هر براي درد هم به مرور خونريزيو كمتر ميكنه و از اين حالت وحشتناك در مياد من تو سه دوره پريودم  روزاي اولو استفاده كردم و الان خيلي كمتر شده و بهتر شدم

الان به نظرتون بده كه كم شده؟!؟تاپيكتون منو ترسوند

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
آره هشت ماهه اقدامم ولی هیچ وقت این طوری نشدم

بروآزمایش بارداری بده شماچون متاهلی ممکنه این لکه ها نشانه ای ازلانه گزینی باشه

من دو تا سه روز لكه قهوه اي ميديدم بعد دو روز خونريزي باز دو روز لكه قهوه اي،اولين بارداريم بعد هفت ماه اقدام كه سقط شد دومي بعد سه ماه اقدام باردار شدم منم خيلي استرس داشتم بخاطر كم بودن خونريزيم امابشدت منظم بود 

2738

برای من دکتر سونوگرافی روی شکم نوشت وسونوگرافی نشون داد که رحم فیبروم داره حالابه اصطلاح اونا میشه میوماتوز

واینکه دکترسونوگراف گفتش که تنبلی تخمدان دارم ولی اون متخصص زنان که من پیشش رفتم اصلاً بامن یک کلمه حرف نزد

فقط دارو نوشت درحدی که ن اصلاً خبرنداشتم چه آزمایشاتی برای من نوشته 

2706