2737
2734
عنوان

🌼🌼🌼 دورهمی اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🌼🌼🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 65654 بازدید | 6972 پست
انشا الله توی همین ماه عزیز خبر بارداریتو بهمون میدی گلم 😙

😢😢😢😢عزیزم خدا از دهنت بشنوه .ایشاا...خدا دامن همه ی منتظرارو تو همین ماه عزیز سبز کنه 

خداجونم یه داداشی کوچمولو 🤴واسه دخترم 👸بفرست😢😢😢الهی امین
شما هم اقدامی بچه اولی؟

اره از دیماه اقدام کردم. واسه بچه اول.کی میاد فداش بشم😍😀

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😢😢😢😢عزیزم خدا از دهنت بشنوه .ایشاا...خدا دامن همه ی منتظرارو تو همین ماه عزیز سبز کنه 

باور کنید کارم شده هر روز واسه سحری و افطار  دعا کردن واسه کسایی که بچه ندارن خدا دامنشون رو سبز کنه

بچه ها اینجا کسی بوده چله بنویسه زود باردار بشه؟

چله چیه؟

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2738
برای مشخص شدن زمان تخمگ گذاری واسه کسایی که پری با دو سه روز بالا پایین میشه باید دکتر رفت ؟؟؟ یا ب ...

همین ترشحی ک گفتید یکی از علائمشه

معما 6یا7 روز بعد پریوده 

تو نت سرچ کنی بهتر توضیح داده

ی برنامه هس میتونی از بازار دان کنی مادرشو

اونم زمان تخمک گذاریو میگه

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

بچها منم اروز احساس میکردم دیگ میخا پری شم بس ک حالتای پری داشتم...۱۷خرداد موعد پریه خداکنه این ماه بگیره

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

بچها با ناراحتیتون ناراحت و با شادیتوت شاد میشم...چن روزه دعام اینه خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه 

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
2706