2703
2553
عنوان

مامان هایی که پسر سه ساله دارن بیان

154 بازدید | 27 پست

پسرم خیلی اذیتم میکنه حرفام گوش نمیده مخصوصا وقتی جایی بریم هر چی بگم گوش نمیده و میگه نمیخوام بچه های شما این طورن اگه اینطورن جلو جمع بهتون حرفی بزنن چیکار میکنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
دلم نمیاد بزارمش مهد من که سرکار نمیرم همش خونه ام تنها بمونن اذیت میشم 

منم سر کار نمیرم 

تایم کم بزارش عزیزم 

هم واسه خودش خوبه هم واسه شما

یکم استراحت میکنی و به کارات میرسی وقتی بیاد بیشتر حوصلشو داری

واقعا از دست کاراش کلافه ام هر چی میخوره میریزه وسط خونه آیم میخوره میریره امروز دیگه گذاشتمش اتاقش درم روش قفل کردم کلی گریه میترسم منم نیوردمش بیرون بعد معذرت خواست آوردم الات باهاش حرف نزدم بغلشم نکردم خوابید نمیدونم چیکار کنم

پسرمنم ۳سالشه..من هرشب دوساعتی میذارم خونه مامانم..امشب رفتم بردارمش دیدم بیچاره مامان بابام دارن بیهوش میشن😀..ولی چون اولین وتنها نوه شون هست وتنهایی حوصلشون سرمیره خونه شون میگن هرشب بیارش..ولی واقعا حرف گوش نمیده و بعضا ازدستش دوس دارم سربه بیابون بذارم😥

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
مهد روبروی خونه مه ولی نمیدونم خوبه یا نه یکمم میترسم بزارم بدون خوردم باشه

نه بابا بذارش مهد..مطمعنا خودش هم خوشش میاد..من شاغلم پسرمو ازصبح تا ظهرمیذارم مهد..میاد ۳ساعت میخوابه.ازبس انرژیش تخلیه میشه..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
واقعا از دست کاراش کلافه ام هر چی میخوره میریزه وسط خونه آیم میخوره میریره امروز دیگه گذاشتمش اتاقش ...

گناه داره عزیزم،بچس دیگه،صبرتو ببر بالا ،بریزه خوب،فدای سرش،اگه ببینی بچه من یسالو نیمشه چه اعجوبه ایه ،ولی دلم نمیاد چیزی بش بگم

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2706