2737
2734

تومراسم خواستگاری چقد طلا مینویسن 

اون مبلغی ک مینویسن موقع خرید چقدشو واسه عروس خرید میکنن حق شیربهاواینا چیه 

کلاچیزایی ک توجلسه خواستگاری درموردش صحبت کنن چیه میشه یکم بگین هیچی بلد نیستم هیچییییی لطفا اطلاعاتمو بالا ببرین 

یا موقع خرید طلا بگین عروس حق خرید چیو داره بجز انگشتر رسم چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماکه طلا نمینویسیم😮

فقط شیربها ومهریه

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

شیربهاکه حق خانوادته اونابایدتصمیم بگیرن مهریت دست خودته توبه خانوادت قبلش میگی واونااعلام میکنن بجزحلقه نامزدی اگه خوده خانواده پسربخوان چندتاالنگوواست میارن اگرجلسه اوله هیچکدوم ازاین مواردگفته نمیشه توی مراسم بله برون گفته میشه

گرجان به جان من کنی جان وجهان من👈تویی😘
2738
چقد طلا مینویسن  دوستم میگه دوازده تومن یکی میگه سه تومن  نمیدونم چقد خوبه

قیمتو که نمینویسن همون یه سرویس طلا . دیگه موقع خرید بستگی به وسع داماد و انتخاب خودت داره که چقدی برداری

ما بغداد مراسم خواستگاری یک شب دیگ خانواده دوماد همراه بزرگترا فامیل و بعضی ها هم فقط خودشان خانوادگی دوباره خونه عروس میرن. و مهریه رو مشخص میکنن. و سرویس طلا بعضی ها وزن طلا هم مشخص میکنن بعضی ها هم فقط مینویسن سرویس طلا. و به اضافه (ما رسم داریم چنتا از کالا های بزرگ جهیزیه رو خانواده دوماد باید تهیه کنن) و اون تعداد کالا و اسم کالا رو مشخص میکنیم. مثلا برا خودم چهارتا کالا بزرگ. فرش. ماشین لباسشویی. تلویزیون.. یخچال. از خانواده دوماد... و کله قند رو میشکونن و تمام 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2706