2733
2734
عنوان

اولین سالگرد ازدواجتون

603 بازدید | 43 پست

اولین سالگرد ازدواجمون من با کلی عشق و علاقه رفتم براش کادو گرفتم گفتم براش شامی و ک دوس داره درست کنم 

شب جاییدعوت شدیم ک نشد من شام بپزم آخر شب اومدبم کادوشو بهش دادم،اومدم خبر مرگم لباسامونو ست کنیم ک بریم بیرون من فک کردم دوتایی میریم نگو پسر داییش و زنشم هستن،ناراحت شدم ولی ب روم نیاوردم،لباسی ک پوشیدم گف بدن نماعه شاید رفتیم ی قبرستونی خواستی از ماشین پیاده شی 

لباسمو عوض کردم از تو حال برداشتم پرتشون کردم تو اتاق بهش برخورد

گف نمیریم با خودش تنهایی رف بیرون و بعد دوساعت با تخمه برگشت نشست فیلم نگاه کرد

حالم از شب عروسیم ب هم میخوره😔😔😔

تعداد رای : 4
نظرسنجی
خوب؟
2
50%
بد؟
1
25%
یادتونه؟
0
0%
خاطره ایی دارین؟
1
25%
خودت باش.مگ خودت چشه:/

شب عروسی ک این جوری نشد 

سالگرد تون  شد ...

باید از سالگردتون بدتون بیاد الان🤔🤔🤔

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردا وقتی بعد از دعوا میرن بیرون .یادشون میره برای چی رفتن خوشحال برمیگردن  انگار نه انگار.خانم تو خونه میمونه اون لحظه رو هزار بار مرور میکنه و اعصابش خوردتر میشه.

این تفاوت مردها و زن هاست.قصه نخور

2738
شب عروسی ک این جوری نشد  سالگرد تون  شد ... باید از سالگردتون بدتون بیاد الان🤔🤔🤔

سالگرد عقدمون بود،همون روز عقدمونم بد بود

خودت باش.مگ خودت چشه:/
سالگرد عقدمون بود،همون روز عقدمونم بد بود

من هنوز عروسی نکردم ولی سالگرد عقدمون بد نبود جشن گرفتیم اما اعصاب خوردگی ام داشت اخه نزاشتن منو شوهرم عکس دونفره بگیریم همش دختر خواهرشوهرم تو عکساس 

2706