2737
2734
عنوان

زایمان در بندرعباس

1127 بازدید | 7 پست

سلام خانم هایی که در بندرعباس زندگی می کنید من هفته ۳۹بارداری هستم و میخوام طبیعی زایمان کنم دکترم خانم بهمن زاده هست ایشون بیمارستان ام لیلا رو برای زایمان پیشنهاد میدن ولی مامای همراهم میگه برو بیمارستان امام رضا ام لیلا خوب نیست خیلی گیج شدم نمی دونم دردم شروع شد کدوم برم اگه تجربه ای دارید بهم کمک می کنید ؟

عزیزم شما بسلامتی زایمان کردی کدوم رو انتخاب کردی؟ هزینه چقد شد

سلام عزیزم بله خرداد ماه تو بیمارستان ام لیلا سزارین اورژانسی شدم والا ما خودمون 500هزار دادیم به اضافه 140 تومان پول پمپ درد و 50 تومن پول انعام به پرسنل شد بیمه ما فرانشیز 10 درصد بود من گفتم حتما 10000000میلیون شده که از ما اینقدر گرفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام ممنون عزیزم بیمه دانا بودیم از نظر رسیدگی وقتی اومدم تو بخش کسی نیومد بپرسه مرده ای یا زنده اینقدر حالم بد بود همراهم باید صددفعه میرفت میومد تا یکی توجه می‌کرد ولی زایشگاهش یه شب بستری بودم عالی بود خیلی رسیدگی می کردن به مریضا اتاق خصوصی هم بود بله ولی من نگرفتم 

سلام ممنون عزیزم بیمه دانا بودیم از نظر رسیدگی وقتی اومدم تو بخش کسی نیومد بپرسه مرده ای یا زنده این ...

سلام عزیزم کدوم دکتر سزارینت کرد؟ و اینکه دلیل سزارین چی بود؟ خودت خواستی؟ 

سلام عزیزم کدوم دکتر سزارینت کرد؟ و اینکه دلیل سزارین چی بود؟ خودت خواستی؟ 

سلام من زیر نظر دکتر بهمن زاده بودم حتی مامای همراهم گرفته بودم ولی وقتی برای سونوی آخر تو 39 هفتگی رفتم گفتن آب دور بچه خیلی خیلی کمه و گفتن سریع برو بستری شو برای سزارین دیگه 8 شب رفتم تا 3.5 صبح ضربان قلب بچه. و چک می کردن دیگه دیدن ضربان قلب بچه خیلی کم میه بردنم اتاق عمل برای سزارین 

2738