2737
2734
عنوان

دیگه از دستشون خسته شدم😢😢😢

471 بازدید | 46 پست

خانوما سلام 

خونه ای که من توش زندگی میکنم قدیمی ساخته همسرم میگه مال28سال پیش گویا.

مشکل بزرگ من اینه که اینجا سوسک داره 😭😭

بچم نوزاد بود اومدیم اینجا نمیتونستم سم بزنم ولی همیشه سوسک کش اسپری میکردم وقتی میخواستیم بریم جایی.

اما دوهفته پیش که چند روز خونه نبودیم همسرم پودر سوسک کش خرید تو سینک وروشویی ودستشویی وحتی جاهایی که سوسک زباد می دیدم ریختم وقتی برگشتیم چندتایی سوسک مرده دیدم چندروزی خوب بود ولی امشب باز دیدم 

چیکار کنم؟؟؟سوسکای بزرررگ وسیاه وگاها قهوه ای میترسم بچم ببینه ودست بزنه یا خدای نکرده وقتی خوابیم بیاد سراغمون😭😭😭

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ببخشید طولانی شد 

دارم از دستشون روانی میشم 😭😭😭😭

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای نه برو از اون خونه من باشم میرم مستاجری ولی با سوسکها هم خونه نمیشم

خونه مال خودم نیست گلم 

تو شهر غریب چه جوری اسباب کشی کنم 😭😭😭کجا برم 

2738
وای خدا 😣یه سمپاشی اساسی نمیشه بکنید؟ یا راههای فاصلابا رو چک‌کنید لوله باز کن قوی بریزید 

میترسم واسه دخترم ضرر داشته باشه 

بخدا بریدم😭

ز بزن بيان سم پاشي كنن 

به کجا زنگ بزنم؟

من تازه اومدم ولی انگار قبلیا هم اینجا بودن خیلی درمونده بودن چون زیر موکتا پودر ریخته شده 

انگار اونا هم آسی شدن از دست سوسکا

خیلی مواظب باش من دخترم نه ماهشه یه روز دیدم یه سوسک مرده دستشه داره ملچ مولوچ میکنه  با لذت.شا ...

دقیقا این صحنه رو پارسال وقتی دخترم تازه مینشست دیدم 😭😭😭

2706