2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم احتمال قوی تا ی ماه اینده برم اونجا زایمان کنم.ولی کلا هیچ اطلاعاتی نسبت بهش ندارم..کاش کسایی ک ...

سلام دوست عزیز میخواستم بدونم از بیمارستان عرفان راضی بودی آخه ان شاالله ماه دیگه میخوام برای سزارین برم‌

مادرای عزیز، اگه میخواید تو بیمارستان عرفان نیایش زایمان کنید و بچه تون زودتر از موعد یا نارس به دنیا میاد، بدونید که این بیمارستان انکوباتور کافی برای نوزادان نارس نداره در حالی که نوزاد بسته به وزن و هفته تولدش بااااید داخل انکوباتور باشه ولی اینها با این وجود بچه تونو روی تخت معمولی میذارن و هزار جور عفونت مهلک میگیره

جالب اینکه ازتون هزینه ان.آی.سی.یو میگیرن اونم شبی چهار میلیون تومن! و با وعده اینکه بچه تون به زودی خوب میشه نگهش میدارن تا سقف بیمه تون پر بشه و کل هزینه بیمه تکمیلی تون رو از بیمه بگیرن و بعد میگن که بچه رو منتقل کنید بیمارستان دولتی در حالی که باید همون اول که میری برای زایمان و مشخصه نوزادت داره چه هفته و چه وزنی به دنیا میاد بگن که این بیمارستان انکوباتور مورد نیاز این بچه رو نداره که اصلا شما از اول اونجا زایمان نکنید یا فکرشو از قبل کنید که بتونین سریع منتقلش کنید

ما متاسفانه اینارو نمیدونستیم و هزینه روحی و جسمی و مادی زیادی دادیم و وظیفه خودمون دونستیم که لااقل وقتی به این وضعیت در بیمارستان های خصوصی رسیدگی نمیشه ما مردم خودمون به هم اطلاعات دست اول بدیم

روایت آوین بابایی @avin_babaei رو هم در اینستاگرام  ببینید مال پارسال هست و حتما افراد بیشتری هم هستن که چیزی در این مورد ننوشتند

دقت کنید که من فقط همین مورد خاص رو درباره بیمارستان عرفان نیایش نوشتم و راجع به بقیه بخش هاش نه اطلاعاتی دارم و نه نظری میتونم بدم

امیدوارم به دردتون بخوره و مثل ما انقدر اذیت نشید