2733
2734
عنوان

کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 1972 بازدید | 50 پست
زیر نظر دکتر کم کردی یا با شیردهی؟

من هر راهی را بگید رفته بودم و خوبم وزن کم میکردم ولی همیشه وزنم برمیگشت سر جاش
فقط کلینیک نیکا توی شمس آباد تونست مشکل منو حل کنه 5 ماه میرفتم شد یه وقتایی هم وزن کم نکنم و ناامید بشم ولی روش درستو یاد گرفتم مشاوره هاش مخصوصا مشاوره های تغذیه و روانشناسیش به من خیلی کمک کرد 16 کیلو کم کردم و الان سه ساله که برنگشته چون تو نیکا یاد میگیری چیکار کنی و همیشه باهات میمونه مثل رژیم نیس که یه مدت رعایت کنی بعد کنار بزاری خانم دکتر چیت ساز زیر نظر دکتر جابری عاللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییییییی و ارزوووووووووووووووووووون بعدش منو دعا کنیااااااااااا

سلام عزیزان 

برای کاهش وزن یک راه حل بسیار ساده دارم که خیلی موثره شاید باورتون نشه ولی واقعا اثر میکنه امتحان کنید ونتیجشو برام ایمیل کنید 

بااین روش هرچی بخورین روز به روز لاغر ولاغرتر میشین 

لازم نیست از غذاتون کم کنین یا رژیم سخت بگیرید فقط باید مواظب باشید که یک کاری رو انجام بدین 

N3sd_469@yahoo.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۱۰ کیلو چاق شدم بعد زایمان سریع ۵ کیلوش رفت

بعد چهل روز هم از وزن قبل بارداریمم کمتر شدم یعنی ده کیلو که چاق شده بودم چهل روزگی دخترم ۱۵ تا کم کرده بودم 

ولیییی بعد پایان شیردهی له خاطر مشکلات روحی که برام پیش اومد ۲۲ کیلو چاق شدم

حالام دارم لاغر میکنم

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

دوره ویژه بهار وماه مبارک

کاهش وافزایش وزن

اهداف کاهش

1کاهش یک تا یک ونیم  کیلودرهفته

2رفع سلولیت واسه دوستانی که توانایی ورزش های ندارن به دلیل مشکلات وبیماری ها

3مخالفت صددرصد با انواع دمنوش و قرص و کالری شماری به دلیل مشکلات گوارشی ونداشتن اثبات وزن...

4کلیه ورزش ها توخونه انجام میشه رژیم غذایی بدون محدودیت

5فیت کردن شکم وسینه اخر دوره

6پیگیری روزانه

اطلاعات بیشترومشاوره با خانم ساداتی

ppppp_e@

بچها بسیار عالی عالی ب وزن که مایلید برسید عزیزان لطفا ب ایدی تلگرامی بالا مراجعه کنید  بسیار عالیه ما کانال نمونه کار هم داریم

من 8  سال پیش زایمان کردم قبل از زایمان 60 بودم بعدش به 80 رسیدم از همون تو بیمارستان رژیممو شروع کردم حدود 8 ماه بعد دوباره به وزن اولیه خودم رسیدم اگه وزن زیاد شده بعد از زایمان رو رها کنیم روی بدن میمونه و خیلیس بعدها بعد میاد پایین 

چه کاریه؟ من نه کلاس رفتم ، نه دکتر ، نه چیزیو از رژیم غذاییم کم کردم فقط با دوستم که مربیه خورد و خوراکمو کنترل کردم و هرچیم که دلم میخاست میخوردم 

فقط کافیه بخای بعد راهشو پیدا میکنی

2738

من با خرید قرص لاغری زدکا از شرکت کیم کالا به وزن مورد دلخواهم رسیدم اینم سایتشونه شماره های مشاوره 09120132883-09120750932-02186081142 ..حتما یه سری به سایتشون بزنید همیشه آنلاین جواب میدن     

من با خرید قرص لاغری زدکا از شرکت کیم کالا به وزن مورد دلخواهم رسیدم اینم سایتشونه شماره های مشاوره 09120132883-09120750932-02186081142 ..حتما یه سری به سایتشون بزنید همیشه آنلاین جواب میدن     

دوستان من پودر  اسلیم لست استفاده کردم ، درسته مصرفش از مصرف قرص و تبلت سخت تره 

باید یک ساعت حداقل تو یخچال بمونه و یک ساعت قبل وعده اصلی مصرف بشه اما تاثیرش فوق العاده اس

بدون کوچکترین عارضی کاهش وزن پیدا کردم

2706