2703
2553
عنوان

مامانا عزیز میشه کمکم کنید؟

77 بازدید | 16 پست

عزیزان دخترم 10 ماه و 23 روزش هست . از 5 شنبه اسهال و استفراغ ویروسی گرفت . 3 بار بردمش دکتر . الان الحمدالله اسهال و استفراغش بهتره . اما 3 روزه که تب میکنه . مخصوصا صبحا که از خواب بیدار میشه . کسی تجربه ای داره کمکم کنه. باید صبر کنم تا دوره درمانش کامل بشه یا باز ببرمش دکتر . خیلی نگرانم . خیلی میترسم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

تبشو کنترل کن دورش بگذره خوب میشه اب بده بهش 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

پسر منم چند وقت پیش گرفت سه بار دکتر بردیم تا دورش نگذشت خوب نشد.دارپ خاصی هم ندارد بجز او از اس و پدیا لاکت.بعد ده روز خوب شد.بعدش چون واگیر داره خودم و شوهرم گرفتیم که بدترین روز عمرم بود.تا میتونی دستاتو بشورش پوشکشم با دستکش جمع کن

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

عزیزم باید دوره درمانش طی شه..ایشالاه خوب میشه .برا تبش هم پاشویه کن شیاف بزار زود خوب میشه نگران نباش پسر منم اینجوری بود خوب شده خداروشکر

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2714
پسر منم چند وقت پیش گرفت سه بار دکتر بردیم تا دورش نگذشت خوب نشد.دارپ خاصی هم ندارد بجز او از اس و پ ...

دخترم از من گرفت . من هم از مهمونی که اومده بود خونمون . پسرتون تب هم میکرد؟

چند روز طول میکشه عزیزم؟

معمولا 7یا8روز طول میکشه ویروسی..نگران نباش

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

اسهالش بوش خیلیییییی بده .اولین بار دکتر گفت عفونی بهش خشک کننده داد که بدترین شد بعدش ی دکتر دیگه بردم گفت ویروسیه‌.دارو خاصی نداره.با موز و ماست و کته و هویج پخته و آب سیبم خوب نشد تا دورش نگذشت.فقط نزار آب بدنش کم بشه

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
دخترم از من گرفت . من هم از مهمونی که اومده بود خونمون . پسرتون تب هم میکرد؟

نه تب نداشت فقط ده روز بیشتر اسهال بود روز اولم استفراغ.تب هم از علایمشه ولی پسرم نداشت.بهش قطره استامینفون بده 

2706