2733
2734
کمک کنید. دارم سکته میکنم. دکتر گفته یکماه باید کتفش بسته باشه. چون قابل گچ گرفتن نیست. دخترم همش 2 سال و 3 ماهشه. دارم از غصه میمیرم.

چی بدم که زودتر جوش بخوره؟
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
چراشکست چجوری شکست اخی وای سنش هم کمه چطوری تحمل کنه
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون بچه ها.

نفهمیدم چجوری افتاد که شکست. داشتم چایی میریختم. وقتی دیدمش که افتاده بود روی کتفنش. استخوان ترقوه قلمبه زده بود بیرون. وای خدا واسه هیچ بچه ای نیاره.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
اتفاقا الان براش پای مرغ گذاشتم بپزه. البته اگه بخوره. بدبختیم یکی دو تا نیست که!!!!
2738
بمیرم الهی خیلی ناراحت شدم

بهش آب ماهیچه و قلم گاو بده اگه هم دکتر بهت مسکن داده حتما بهش بده تا اذیت نشه

ایشاله که خیلی زود خوبه شه

اما وقتی که به سلامتی کاملا خوب شد بازم عکس بگیر که از جوش خوردن درست استخون مطمئن شی

گاهی مجبوری
با بعضی ها موافقت کنی
فقط به خاطر اینکه
خفه بشن
سلام عزیزم بهترین چیز این هست که پاچه گاو بخری بپزی و بعد از ابش بهش بدی بخوره اگر از زله پاجه هم بخوره خیلی خوبه حتما براش بخر چون عالیه عالیه عالیه سریع خوب میشه زیاد بهش بده استخونهاش مثل سنگ میشه
سلام عزیزم بهترین چیز این هست که پاچه گاو بخری بپزی و بعد از ابش بهش بدی بخوره اگر از زله پاچه هم بخوره خیلی خوبه حتما براش بخر چون عالیه عالیه عالیه سریع خوب میشه زیاد بهش بده استخونهاش مثل سنگ میشه
سلام عزیزم بهترین چیز این هست که پاچه گاو بخری بپزی و بعد از ابش بهش بدی بخوره اگر از زله پاچه هم بخوره خیلی خوبه حتما براش بخر چون عالیه عالیه عالیه سریع خوب میشه زیاد بهش بده استخونهاش مثل سنگ میشه
خدا نکنه پرنیان جون. ممنون از راهنمائیت. چشم حتماً دوباره عکس میندازم. فقط خدا کنه صاف جوش بخوره. چون اگه صاف جوش نخوره برآمدگیش میمونه.

تانی جون چشم میرم براش پاچه گاو میخرم.
چشم نادین جون. بخدا چشم ازش برنمیدارم. ولی ماشاا... خیلی شیطونه. آدم یه وقتایی غافل میشه دیگه. مثلا موقع دستشوئی رفتن و یه سری کارای دیگه
2706