2733
2734
عنوان

خانما بیاین بی بی چککک دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 44 پست
میشه بگید چی شد بعد 7 ماه گرفت...چیزی مصرف کردید.کار خاصی کردید..

من رفتم دکتر مشکل خاسی نداشتم فقط سرعت اسپرم شوهرم کم بود اونم دارو نگرف بخوره.. هفت ماه الکی هر وقت دلمون میخاس نزدیکی میکردی ولی این ماه دقیقا بعد پریودیم سه روز بعد ش شب در میون داشتیم .. با این گرفت شمام رو برنامه ریزی داشته باشین نزدیکی ایشالا زود میگیره من تازه دوباره میخاستم برم دکتر

تیکر تولد یه سالگی الینام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مرسی گلم من واقعا گریم گرفته بود چن روز پیش خیلی نا امید شده بودم

خدارحمتشوهیچوقت ازبندش دریغ نمیکنه

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
نه بابا معلوم نمیشه براساس دکتر زنان هم حساب کنی الان نزدیک سه هفتشه هنوز تازه شاید ساک تشکیل شده با ...

من همون ماهيكه پري نشدم رفتم سونو بهم گفت چهار هفتمه

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞
مرسییی عزیزم ایشالا هر کی نی نی میخا خدا بهش بده مبااارکه

خواهش می کنم فدات انشاءالله ، دعا کن منم که باردارم خدا نی نی منم حفظ کنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
من همون ماهيكه پري نشدم رفتم سونو بهم گفت چهار هفتمه

خب دیگه اون موقع هنوز جنین هم تشکیل نشده فقط ساکه،براساس سن پریود اگه هشت هفته بره حتمأ قلبشومیبینن وخیالش راحت میشه،وگرنه آزمایش تیتر بتا حدودأ معلوم میکنه چندهفتس

عزیزم الان ۴هفته و۶روزت که میشه هفته پنج بارداری

چه جوری حساب کردی؟خود دکتراینجوری حساب میکنن به اولین روز آخرین پریود هفت روز اضافه میشه یعنی ششم اردیبهشت تا الان حساب کنی سه هفته وسه روزشه که البته  معمولأ یه هفته هم اضافه حساب میکنن چون لقاح که فوری بعدازاتمام پریود اتفاق نمیفته واسه همین بیشتروقتا سن جنین توسونوگرافی وسن بارداری تفاوت داره،ایشون چهارهفته ودو روز پیش آخرین بار پریود شده

سن بارداری  از اولین روز آخرین پریود حساب میشه

بله عزیزم به اولین روز آخرین پریود هفت روزاضافه میکنن میشه سن بارداری که اکثرأ ازسن جنین توسونوگرافی بیشتره مال من دوهفته اختلاف داشت

چه جوری حساب کردی؟خود دکتراینجوری حساب میکنن به اولین روز آخرین پریود هفت روز اضافه میشه یعنی ششم ار ...

نه فدات شم از اولین روز آخرین پریود حساب میشه ینی از ۳۰فروردین برای خودم که اینطوری درست بود و با سن سونوگرافی هم یکی بودش و اگر از ۳۰فروردین بشوری با توجه به این ماه ها ۳۱روزه شده دقیقا میشه ۳۴روز که ۲۸روزش میشه ۴هفتهو شش روز هم باقی میمونه

چه جوری حساب کردی؟خود دکتراینجوری حساب میکنن به اولین روز آخرین پریود هفت روز اضافه میشه یعنی ششم ار ...

راستی عزیز اگه تو برنامه ماشین حساب زایمان هم بزنی برای تعیین سن بارداری همینو میگه من زدم همین شدش 

نه فدات شم از اولین روز آخرین پریود حساب میشه ینی از ۳۰فروردین برای خودم که اینطوری درست بود و با سن ...

وا؟؟؟یعنی از روز اول پریود ایشون باردارشده؟عزیزم تخمک‌گذاری چهارده روز بعداز پریوده،شما اشتباه میکنی توگوگل یه سرچ کن درباره سن بارداری،چطورممکنه ایشون چهارده اردیبهشت تخمک گذاری داشته باشه بعد الان چهارهفتش باشه

وا؟؟؟یعنی از روز اول پریود ایشون باردارشده؟عزیزم تخمک‌گذاری چهارده روز بعداز پریوده،شما اشتباه میکنی ...

من خودمم الان دکتر میرم اینطوری حساب می‌کنه میدونم حرف شما درست ولی سونو هم همینطوری حساب می‌کنه 

2706