2410
2553
تورو خدااسمشو بم بگو 

عزیزم اسمشوبلدنیستم ولی ناصرخسرو داره وحتمن باید فروشندت قابل اعتمادباش و اینک تاریخ مصرف قرصونگاه کن هرمبلغی گفتن شمانصف نصفشوبگوداری وتاریخ مصرفشوبازم تاکید میکنم 10تاقرصن ک بصورت یکی زیرزبونی ویکی واژینال ب ترتیپ استفاده میش تاوقتی سقط اتفاق بیته شاید سرقرص پنجم بیفته ولی اگ ی درصد امکان نگهداری بچروداری سراغ اینکارنرو

ازسخن چینان شنیدم اشنایت نیستم😢خاطراتت رابیاورتابگویم کیستم😏😢
منم دختر 14ماهه ست مشکوک ب حاملگی بودم ک خداروشکر نبود.خدامیدونه تو اون یه هفته چی کشیدم.الآن حالتو ...

اوهوم خیلی سختمه تازه اصن دیگ حوصله هیچ کاریم ندارم نمیتونم اینقد ک حالم بده از همه لحاظ تازه ازسقطم میترسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اسمشوبلدنیستم ولی ناصرخسرو داره وحتمن باید فروشندت قابل اعتمادباش و اینک تاریخ مصرف قرصونگاه ک ...

ب ی ماما گفتم بم گف هزینه قرصش ی تومنه اخه واسم زیاد بود قبول نکردم

2456

ببین عزیزم میدونم حرفام تکراریه ولی شاید کمکت کنه، مامان من بعد عروسی من باردار شد فقط گریه میکرد ک آبروم رفت و مردم چی میگن بسرعت سقطش کرد.یه مدت ک گذشت افسردگی شدید گرفت.همش میگفت اگه میموند الآن دنیا اومده بود اگه می موند الان یک سالش بود.اگه دختر بود این اسمو میزاشتم اگه پسر بود این اسمو میذاشتم.خلاصه شده بود ی آدم دیگه میگفت حس حسرت ولم نمیکنه.خدا طلبید رفت مکه.توبه کرد.تا برگشت باز ناخواسته باردار شده بود.الان خواهرم 5سالشه .مامانم میگه میدونم خدامنو بخشید ک این دخترو بهم داد ولی بازم میگه کاش نگهش داشته بودم.میگه بزرگترین غم زندگیمه

یا رب نظر تو برنگردد...

عزیزم منم بارداری ام ناخواسته است پسر اولم یکسال هشت ماهشه شبی که فهمیدم انقد گریه کردم پافشاری رو پا فشاری که نمیخوامش باید سقط شه قرصشو خریدم استفاده کردم دو سه تا لخته بزرگ دفع کردم گفتم تموم شد دیگه یه هفته بعدش رفتم سونو مثلا بقایا جنین بهم گفت کی گفته بچت سقط شه صحیح سالمه اینم صدای قلبش یه جوری شدم صدا قلبشو شنیدم الان همش میگم واقعا چرا اینکارو کردم خودمو لعنت میفرستم خانوادمم ازم دورن هفت ساعت اونم 

دکترم گفته ممکنه قرصا روش اثر گذاشته باشه تو سونو انومالی مشخص میشه الان هزار جور نذر نیاز کردم طوریش نشه فقط خودم با دست خودم بارداریم پرخطر کردم

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2714
ب ی ماما گفتم بم گف هزینه قرصش ی تومنه اخه واسم زیاد بود قبول نکردم

هع خیلی غلط کرد بهت گفتن چهارصد تومیتونی برسونی نصف نصف دوست من دوتابسته گرف سربسته اول دویس داد بسته دوموباچهل خرید 😐

ازسخن چینان شنیدم اشنایت نیستم😢خاطراتت رابیاورتابگویم کیستم😏😢
ببین عزیزم میدونم حرفام تکراریه ولی شاید کمکت کنه، مامان من بعد عروسی من باردار شد فقط گریه میکرد ک ...

من همین الانم همین حسو دارم ولی وقتی ب تنهاییم فک میکنم میگم اگ نتونم از پسش بربیام چی تازه مادر شوهرمم بابچه مخالفه اخه میگه هنوز کوچیکین منو شوهرم ۲۴سالمونه

عزیزم منم بارداری ام ناخواسته است پسر اولم یکسال هشت ماهشه شبی که فهمیدم انقد گریه کردم پافشاری رو پ ...

ان شالله نی نی ت صحیح وسالم میاد بغلت😍😍

یا رب نظر تو برنگردد...

دو شب بعد سقطم مثلا پسر کوچیکمو نزدیک بود از دست بدم از گریه ریسه رفت بیهوش شد فقط چشاش باز بود عین یه جنازه بخدا هنوزم یادش میفتم حالم بد میشه ابولانس اومد و هزار اتفاق خدا خواست بهم بگه اینم مجازات اون بچه ای که من تو شکمت گذاشتم با قرصا عذابش داد خواست پسرمم بگیره همون جا که پسرم بغلم بود فقط میگفتم خدایا تروخدا غلط کردم سوره توبه رو خوندم خدا به پسرم عمر دوباره داد من با ده تا قرص جنینم سقط نسد کسیم باورش نمیشه اما تا خدا نخواد برگ از درخت نمیفته همین

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
من همین الانم همین حسو دارم ولی وقتی ب تنهاییم فک میکنم میگم اگ نتونم از پسش بربیام چی تازه مادر شوه ...

همسن منی😘میفهمم چی میگی.دوست ندارم تو تصمیمت دخالت کنم.فقط برات دعا میکنم راه درستو پیش بگیری

یا رب نظر تو برنگردد...
2706