2726
عنوان

دانشگاه غير حضوري

6118 بازدید | 21 پست

دوستان من ميخوام ادامه تحصيل بدم ولي شرايط رفتن ب دانشگاه ندارم، دانشگاه غيرحضوري خوبه؟ مدركش معتبره؟ در چه رشته هايي ميشه تحصيل كرد؟
اگه كسي اطلاعي داره كمكم كنه ممنون ميشم

به نام قدرت مطلق الله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پیام نور؟اره معتبره همه رشته ها رو داره فکر کنم بجز پزشکی و پیراپزشکی.

ممنون، يا پيام نور يا علمي كاربري هركدوم ك رشته هاي خوب ارائه بده

فوق ديپلم معماري دارم ولي نميتونم ديگ حضوري برم دانشگاه بايد تو خونه بخونم

به نام قدرت مطلق الله

عالیه ، دانشگاه مجازی از دانشگاههای خوب کشور بهتر از دوره های روزانه هست .

همه چیز مثل کتاب، جزوه ، ارائه درس، فیلم کلاس رو به صورت الکترونیکی در اختیارتون قرار می دن .

مثلا اگر مطلبی رو متوجه نشدین می تونید چندین بار فیلم کلاس رو بزارین و ببینین، چیزی که در کلاسهای حضوری نیست.

تو خونه هستید و کافیه دو سه دقیقه قبل به کلاس وصل بشید و هزینه ی رفت و آمد و وقت تلف نمی شه برای رفت وآمد.

می تونید وسط کلاس به بچتون غذا بدین یا دستشویی ببرینش.

ممنون، يا پيام نور يا علمي كاربري هركدوم ك رشته هاي خوب ارائه بده فوق ديپلم معماري دارم ولي نميتونم ...

ببین اگه رشته های ازمایشگاهی و اینها رو میخوای بری مطمئنا یه سری واحد عملی داره که حتما باید بری.اما رشته های تئوری مثل حقوق  فکر نمیکنم بخواد بری.بهر حال بهتره با مشاور صحبت کنی اونها بیشتر میدونن

هر کسی از ظن خود شد یار من/ از درون من نجست اسرار من...
عالیه ، دانشگاه مجازی از دانشگاههای خوب کشور بهتر از دوره های روزانه هست . همه چیز مثل کتاب، جزوه ، ...

خيلي ممنون واقعا نميدونستم خوبه يا نه يعني ميترسم بخونم و زحمتم هدر بره

به نام قدرت مطلق الله
ممنون، يا پيام نور يا علمي كاربري هركدوم ك رشته هاي خوب ارائه بده فوق ديپلم معماري دارم ولي نميتونم ...

علمی کاربردی حضوریه عزیزم

پیام نور غیرحضوری میتونی اونم فقط تئوری . عملیاش رو بایدحضور داشته باشی البته تعدادشون زیاد نیست

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

یکی از آشنایانمون مجازی حوزه علمیه است میگفت خیلی سخته  از اول ترم با استرس میخوند و   میگفت سؤالات پایان ترم تستی و مشکله به علاوه اینکه از کم کردن حجم کتاب و دست بالا تصحیح کردن خبری نیست و دیرتر از حضوری تموم میشه چون  احتمال مشروطیه واحد کامل نمیگیرن کمتر از معدل ۱۴ یا ۱۵ مشروط میشن و گویا تغییر از مجازی به حضوری هم ممکن نیست من دانشجوی مجازی اطرافم نیست اون رو اطلاع ندارم ولی قبلش حتما با چند نفر مشورت کن معمولا کسایی که از مجازی تعریف میکنن حافظشون خیلی خوبه 

یکی از آشنایانمون مجازی حوزه علمیه است میگفت خیلی سخته  از اول ترم با استرس میخوند و   میگ ...

ممنون خودمم خيلي دو دل موندم نميدونم چيكار كنم ميگن مدركشم معتبر نيس براي بازار كار

به نام قدرت مطلق الله
ممنون خودمم خيلي دو دل موندم نميدونم چيكار كنم ميگن مدركشم معتبر نيس براي بازار كار

عزیزم شمارفتید دانشگاه مجازی؟ یانه؟ من میخوام ثبتنام کنم وتافردافقط وقت دارم نمیدونم خوبه یانه

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
2706