2733
2734
عنوان

دعا برای افزایش محبت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 60020 بازدید | 103 پست

عزیزم الان سرم درد میکنه باید برات تایپ کنم فردا ریپلایم کن بیام اینجا واسه همه مشکلاتت دعا بزارم 

فقط کامنت گذاشتم که گمت نکنم 

هم خسیسی 

هم مهربونی 

هم هیزیش 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

دعا اخه😕

اتفاقا چند روز پیش تو گروه دیدم دختر داییام داشتن یه وردی رد و بدل میکردن و میگفتن باید اینو بخونین به غذای شوهرتون فوت کنین و تف بندازین تو غذاش هر چی بگین میگه چشم😑😑

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بزن تو دهنش آدم بشه .

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم
خدا خیرت بده کم مونده ازش طلاق بگیرم

فدات شم صبح ریپلایم کن میم میزارم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2738
سلام عزیزم دعاهارو میزاری

سلام گلم

بله عزیزم حتما

عزیزم اگه میخوای کلا هیچ زنی نزدیکش نشه و جلوی خیانتش گرفته بشه هرروز دم اذان ظهر صد و ده بار این ذکرو بگو "یا رقیب"  ya raghib 

از اسمای خداست 

ایه هشت سوره حشر واسه محبت شوهر و اینه که بیاره خرج زنش کنه 

دعای فرج  اونی که اولش الهی عظم البلا داره رو بخون 

الان چند تا عکس میزارم میگم

اینو به تعداد جمع سن خودتو شوهرت بخون بعد یه مدت هرچی بگی میگه باشه اثرش محشره پول میده محبتش زیاد میشه حرفتو گوش میده 

رو غیر شوهرم جواب نمیده 

خانوما برندارن واسه شوهر مردمو دوس پسر بخونن بدجوری دامنشونو‌میگیره 

اینو برای بقیه خانوما گفتم استارتر جان 😇😅

عزیزم این دعای فرج امام زمانه میتونی روزی چهارده تا یکی پنج تا هرچقدر دوس داشتی بخونی واسه تمام حاجت هاست 

میتونی مثلا نذر کنی جواب گرفتی بخونی 

خیلی عالیه همینجوری ولی هرروز یه تعدادی بخون نیت کن واسه مشکلاتت

2706